Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Pod střechou

Pod střechou

Karlštejnský poklad – císařský dvůr Karla IV

Karlštejnský poklad – císařský dvůr Karla IV

Termín: : do 30. 10. 2018

Místo: : Hrad Karlštejn, Karlštejn 172


Národní památkový ústav připravil na hradě Karlštejn ve spolupráci s Uměleckoprůmyslovým museem v Praze výstavu unikátního tzv. karlštejnského pokladu přibližující kulturu císařského dvora. Karlštejnský poklad tvoří dva soubory zlatnických prací vesměs z druhé poloviny 14. století.

Apart Hotel Jablonec - relaxace pro celou rodinu

Apart Hotel Jablonec - relaxace pro celou rodinu

Termín: : od 1.9.2018 do 30.9.2018.

Místo: : Apart Hotel Jablonec, Sv. Čecha 59, Jablonec nad Nisou


Přijeďte prožít babí léto do Jablonce nad Nisou. Máme pro Vás nabídku pobytu v Apart Hotelu s mnoha možnostmi, jak si víkend příjemně užít. Děti si vyzkouší naše venkovní hřiště a v dětských židličkách ochutnají dobroty v restauraci. Rodiče zveme na posezení na terase, odkud budou moci, se sklenkou v ruce, sledovat hrátky svých ratolestí.

Podzimní pobyt na Chalupě Za humny

Podzimní pobyt na Chalupě Za humny

Termín: : podzimní prázdniny 2018

Místo: : Cikháj 72, Žďár nad Sázavou


Přesto, že léto již ztrácí sílu a pomalu se hlásí podzim, je dobré pomýšlet na relaxaci a odpočinek někde v krásné přírodě. A Žďárské vrchy na Vysočině jsou přesně to pravé. Pokud Vám tedy docházejí baterky nebo si prostě chcete prodloužit prázdniny, navštivte osvědčenou a vyhlášenou Chalupu Za humny.

Den otevřených dveří muzea stavitelství v Plasích

Den otevřených dveří muzea stavitelství v Plasích

Termín: : 8. září 2018

Místo: : Pivovarská 5, Plasy (areál bývalého kláštera)


Navštivte město Plasy, kde na Vás dýchne historie. Den otevřených dveří muzea stavitelství, prohlídky kláštera a dalších pamětihodností vč. doprovodného programu a aktivit pro děti i dospělé. Užijte si sobotu 8. září trochu jinak a udělejte si s rodinou výlet za kulturou.

Hmatová výstava v Botanické zahradě v Praze

Hmatová výstava v Botanické zahradě v Praze

Termín: : 12.-28 října 2018

Místo: : Botanická zahrada v Praze, výstavní sál v Ornamentální zahradě


Živé organismy mezi sebou v přírodě vytvářejí různorodé vztahy a vazby. Jaké jsou a jak fungují? To prozradí letošní výstava pro všechny smysly, kterou poprvé připravuje Botanická zahrada hl. m. Prahy v mezinárodním týmu v rámci evropského programu Erasmus+.

Pozvánka na noční prohlídku zámku Linhartovy

Pozvánka na noční prohlídku zámku Linhartovy

Termín: : 18.8.2018

Místo: : Zámek Linhartovy, Linhartovy 36, Město Albrechtice

Pokud ještě nemáte s rodinou plány na sobotu 18.8.2018, tak nezoufejte a zapište si do kalendáře příjemnou akci, jež se koná na zámku Linhartovy poblíž Města Albrechtice. Zúčastnit se můžete zde ojedinělé noční prohlídky.

Ve firmě Heinricha Mattoniho - nová výstava

Ve firmě Heinricha Mattoniho - nová výstava

Termín: : Od 15. května do 16. září

Místo: : Kyselka č.p. 64, Löschner, Kyselka


Jak fungovala slavná firma Heinricha Mattoniho ve svých začátcích před téměř 150 lety? Jaké profese byly se stáčením minerální vody v polovině 19. století neodmyslitelně spojeny? Jak probíhala přeprava lahví? Kdo byl zakladatel slavné značky a jak žili lidé, kteří ve firmě pracovali? S tím vším návštěvníky seznámí nová výstava Ve firmě Heinricha Mattoniho, která byla odhalena v Kyselce u Karlových varů v Mattoniho Muzeu.

Výstava České korunovační klenoty na dosah

Výstava České korunovační klenoty na dosah

Termín: : 1. 6. 2018 – 29. 7. 2018

Místo: : Galerie zámku Nové Město nad Metují

Od 1. 6. do 29. 7. 2018 se v Galerii na zámku v Novém Městě nad Metují – uskuteční výstava k výročí 640 let od úmrtí Karla IV. Projekt připomene nejen pestrý a zajímavý život našeho nejvýznamnějšího panovníka, ale především fenomén Českých korunovačních klenotů ve formě mistrovské repliky nejhodnotnějšího českého pokladu – na dosah a bez mnohahodinových front.

Dětské prohlídky na zámku Dětenice

Dětské prohlídky na zámku Dětenice

Termín: : od dubna 2018

Místo: : Zámecký Resort Dětenice, Dětenice 1

Sobotní a nedělní prohlídky zámku Dětenice učarují malým i velkým. Za doprovodu strašidelných bytostí či princezny zažijete netradiční podívanou.

Putování s dinosaury - velkolepá show

Putování s dinosaury - velkolepá show

Termín: : 18. - 20. 1. 2019

Místo: : O2 aréna, Českomoravská 2345/17, Praha 9


NA ZÁKLADĚ OBROVSKÉHO DIVÁCKÉHO ÚSPĚCHU SE PO ŠESTI LETECH DO ČESKÉ REPUBLIKY VRACÍ SHOW OVĚNČENÁ ŘADOU CEN - WALKING WITH DINOSAURS NEBOLI PUTOVÁNÍ S DINOSAURY.

Dinosauři se opět budou procházet po Zemi a vy můžete být u toho. Zcela nová produkce se v České republice představí od 18. 1. 2019 v pražské O2 areně.

Velikonoční svátky s jarní lyžovačkou v hotelu Vista

Velikonoční svátky s jarní lyžovačkou v hotelu Vista

Termín: : 29.3. - 2.4. 2018

Místo: : Wellness hotel Vista, Velká Morava 46, Dolní Morava

Nabízíme rodinný pobytový balíček s bohatým velikonočním animačním programem. Ubytovaní budete ve Wellness hotelu Vista ****, který poskytuje komfortní ubytování na Dolní Moravě uprostřed panenské přírody pohoří Králického Sněžníku.

Výstava loutek z filmů Fimfárum

Výstava loutek z filmů Fimfárum

Termín: : 27. 1. 2018 – 25. 4. 2018

Místo: : Letohrádek Mitrovských v Brně

Letohrádek Mitrovských v Brně pro své, především dětské návštěvníky, ale i milovníky Jana Wericha, připravil na zimní a jarní měsíce výstavní lahůdku v podobě výstavy k animovanému českému filmu Fimfárum Jana Wericha aneb Do třetice všeho dobrého.

Tipy na ubytování

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Penzion St. Leonhard***

Město: Nýrsko

Landal Marina Lipno

Město: Lipno nad Vltavou

Apartmány Fojtova studna

Město: Mikulov

Penzion Na Bidylku

Město: Frýdlant

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Město: Blansko


last minute

Papilonia - motýlí dům Praha

Zastavte se na chvíli a pozorujte pestrobarevné tvory ve vaší těsné blízkosti. Zvyšte šanci, že na vás nějaký ten "létající drahokam" dosedne! Oblékněte si výrazně žluté oblečení a použijte květinový parfém – to je pro naše motýly neodolatelné.

Naše tipy

Plaváčci s.r.o Brno

PLAVÁČCI s.r.o. plavecký klub, pravidelné kurzy plavání pro děti od 6 měsíců až po šikovné plavce v dráze, šetrná úprava vody UV lampou,plaveme na bazéně třída Generála Píky 11, Kraví hora a Wellness Kuřim.

zobrazit

Pension a restaurace Zelený Mlýn

Strávíte u nás klidnou a příjemnou dovolenou s dětmi ve všech ročních obdobích. Polohou jsme ideální výchozí bod pro pěší i cyklo turistiku, ale i pro výlety do okolí. Pro vyznavače zimních sportů je 50 m od pensionu lyžařský areál Prkenný Důl.

zobrazit

Výstava dýní v Botanické zahradě


V úterý 2. října Botanická zahrada hl. m. Prahy slavnostně zahájila výstavu dýní, která je vrcholem podzimního programu pro veřejnost. Přijít se pokochat pohádkovými motivy můžete až do 21. 10. 2018.

zobrazit

apartmá/penzion Vila Alena

Zrenovovaný apartmá/penzion Vila Alena s bezkonkurenční cenou za ubytování v komfortních pokojích s příslušenstvím. Naši hosté u nás nacházejí doslova rodinnou pohodu, vstřícný personál a cítí se opravdu jako doma. Ski pasy pro ubytované ZDARMA!

zobrazit

Penzion U Hrádku**** Penzion roku 2013 a 2015

" Penzion roku 2013 a 2015 " s restaurací se nachází nedaleko Vranovské přehrady a města Znojma. Děti vítány!!! Pro Vaše děti máme uzavřenou udržovanou zahradu s dětským hřištěm, pískovištěm, hračkam, skluzavkou, dětským domečkem a dětským koutkem.

zobrazit

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

Jihlavská šatlava

Jihlavská šatlava je umístěna v bývalé vojenské věznici. Historická památka je v originálním stavu z roku 1869. Uvnitř se nachází 9 cel a mučírna. Kat vykonává trest bičem, písař zapisuje do Smolné knihy. V celách ukázky, repliky. Děti se dobře baví.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB