Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Na vzduchu - Zámecké slavnosti ve Svijanech 2019

Zámecké slavnosti ve Svijanech 2019

  • KDY : 22. června 2019
  • KDE : ZÁMEK SVIJANY č. p. 30, Svijany


Zámek Svijany oslaví třetí výročí svého otevření již tradičními Zámeckými slavnostmi. Bohatý celodenní program nabídne zábavu pro celou rodinu, nebudou chybět stánky s občerstvením a na čepu samozřejmě Zámecký Máz. Zámecké slavnosti proběhnou již v sobotu 22. června.

To je program pro celou rodinu

Své brány otevře zámek návštěvníkům v 9.00 hodin ráno. Program zahájí o 30 minut později svým vystoupením na hlavním nádvoří mladá zpěvačka Michaela Mervartová, která na slavnostech sklidila úspěch již v minulých letech. Následovat bude kouzelnická show, vystoupení klauna nebo výstup kejklíře a žongléra.

Významným bodem programu bude slavnostní naražení sudu Zámeckého Mázu, piva jež vzniklo před třemi lety na počest otevření zámku veřejnosti a od té doby je oblíbenou stálicí mezi svijanskými pivy. „Snažíme se program sestavovat tak, aby si na něm každý našel to své. Pro děti například chystáme prohlídky zámku s pohádkovými bytostmi, které v minulých letech sklidily obrovský úspěch. Nově pro návštěvníky slavností připravujeme například projížďky v historickém kočáře,“ komentuje přípravy na slavnosti Libor Stejskal, manažer Zámku Svijany.

Slavnostmi nebude žít jen hlavní nádvoří, ale celý areál zámku. Návštěvníci se mohou těšit na ukázky dávných řemesel, budou si moci vyzkoušet střelbu z kuše na historické střelnici nebo otestovat svou mušku při lukostřelbě. Koho střílení neláká, může se vžít do role prehistorické hospodyně a pustit se do vlastnoručního pečení chleba v peci z doby bronzové, která je v provozu jen pár dní v roce. O suchém chlebu však návštěvníci zámku během slavností rozhodně nebudou. Bude je čekat celá řada stánků s občerstvením, ze kterého si vyberou i ty nejmlsnější jazýčky. Namátkou z nabídky zmiňme rolovanou zmrzlinu, královské topinky nebo vepřovou kýtu. A k tomu samozřejmě svijanské pivo.

Při tvorbě programu ve Svijanech nezapomněli ani na nejmenší návštěvníky slavností. Ti se budou moci vyřádit na skákacím hradě, svézt se na ponících z Mini ZOO Hrabětice, nebo vyzkoušet dobový kolotoč. Těšit se mohou také na pohádkové prohlídky zámku, které budou probíhat během celého dne. Zámecká paní, rytíř nebo princezna děti seznámí se zámkem i jeho okolím a pro ty nejmenší budou připraveny i zábavné úkoly.

Fanoušci pivního moku pak jistě ocení možnost vydat se na prohlídku Pivovaru Svijany za zvýhodněnou cenu. Protože o prohlídky bývá velký zájem, je třeba si předem rezervovat místo prostřednictvím rezervačního formuláře na stránkách Zámku Svijany. Rezervace online jsou možné do 21. 6. do 20.00 hodin. V den konání slavností budou informace o prohlídkách dostupné na recepci pivovaru.

Více informací najdete zde.

 Zámecké slavnosti ve Svijanech 2019
 Zámecké slavnosti ve Svijanech 2019
 Zámecké slavnosti ve Svijanech 2019
 Zámecké slavnosti ve Svijanech 2019
 Zámecké slavnosti ve Svijanech 2019Další zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Resort UKO

Město: Bedřichov

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Penzion a restaurace Zlatovláska

Město: Jindřichův Hradec

Hotel Velká Klajdovka

Město: Brno

Penzion St. Leonhard***

Město: Nýrsko

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Město: Frenštát pod Radhoštěm

Penzion Pod Moníncem

Město: Sedlec - Prčice


last minute

Resort UKO

Prohlédněte si stránky resortu UKO s výhodnými balíčky na víkendové pobyty či zimní dovolenou! Máme pro Vás připraveno několik cenových akcí např. pobyty 7 za 6. Resort nabízí i dětem nabídku volnočasových aktivit, včetně jógy, nuda u nás není!

Naše tipy

DUHOVÝ PARK

Pro rok 2019 UZAVŘENO! Dětský sportovně-zážitkový areál o rozloze 55 tisíc m2, funguje již čtvrtým rokem a nalézá se v obci Třebovle, 20 minut od Prahy nedaleko města Kouřim ve středočeském kraji. V zábavním Duhovém parku jsou desítky atrakcí a her.

zobrazit

Penzion Na Bidýlku

Rodinný penzion s keramickým atelierem a Hrníčkovou galerií. Kapacita 16 lůžek. Možnosti zábavy pro hosty: výroba hrníčků, půjčovna koloběžek, ping-pong, tenis, karambol, venkovní kuchyně, terasa, ohrada s oslíkem a kozlíkem. Klid venkovské krajiny.

zobrazit

5 rad, jak pohodlně cestovat s dětmi

Přepadají vás obavy, jen co pomyslíte, že byste měli podniknout delší cestu se svými ratolestmi? Věřte, že není důvod se bát. I cestování s dětmi lze zvládnout v pohodě a bez stresu. Stačí dodržet pár jednoduchých rad a můžete směle vyrazit na prázdniny k babičce i na dovolenou k moři.

zobrazit

Chalupa Zaječí

Nově postavená chalupa s oplocenou zahradou, dětským hřištěm, venkovním bazénem a s opravdu velkou hernou na půdě, kde je kromě prvků pro děti umístěn také fotbálek, který si rádi zahrají i dospělí.

zobrazit

Muzeum fantastických iluzí

Nejzábavnější muzeum v Praze! Fascinující svět neskutečných optických klamů. Perfektní zábava pro všechny bez rozdílu věku. Jedinečný zážitek a super fotky. Více jak 100 interaktivních zábavných exponátů. Největší muzeum trikových iluzí v Praze.

zobrazit

Motel Charlie

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

zobrazit

PENZION JELEN *** Vranov nad Dyjí

Rodinný penzion s komorní přátelskou atmosférou a bezpečným prostředím pro pobyty s dětmi. Ubytování v apartmánech ve stylu retro s výhledem na zámek Vranov nad Dyjí. Prostorná zahrada, bohaté dětské vybavení. Vranovská přehrada i NP Podyjí na dosah.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 157092

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB