Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Na vzduchu - Voltaren a Běhej lesy: Spojení, které pomůže dětem se znovu hýbat

Voltaren a Běhej lesy: Spojení, které pomůže dětem se znovu hýbat

  • KDY : 18. 7. 2020
  • KDE : Skořice, bývalý VÚ Brdy, Plzeňský kraj


V České republice startuje spolupráce značky Voltaren a seriálu běžeckých závodů Běhej lesy. Značka Voltaren se vůbec poprvé rozhodla spojit s tak rozsáhlým projektem. Společně se závodníky na všech trasách pomůže konkrétním dětem se zdravotním postižením pohybového aparátu tak, aby se i ony mohly časem znovu s radostí hýbat. Pomoc rodinám probíhá prostřednictvím Nadace Nova.

Přijďte běhání na kloub! Pomáhat pohybem je radost

Značka Voltaren, která spadá pod farmaceutický koncern GSK, dlouho hledala partnera pro svůj záměr pomáhat pohybem. V souladu se svým sloganem chce Voltaren pomoci těm, kteří neměli takové štěstí, aby zase měli radost z pohybu. Proto se spojil s běžeckou sérií Běhej lesy.

„Smyslem Voltarenu jako takového je pomáhat lidem, aby se například navzdory svým zraněním nebo už třeba trochu opotřebovaným kloubům či namoženým svalům mohli bezbolestně hýbat. Chceme přinášet radost z pohybu všem bez rozdílu věku, bez ohledu na kondici a bez překážek. Hledali jsme také cestu, jak tuto myšlenku ještě více propojit s reálnými zážitky,“ říká k počátkům spolupráce Margarita Bezborodova, brand manažerka značky Voltaren. „Nakonec jsme našli ideálního partnera v seriálu Běhej lesy, který nám je velmi blízký svou filozofií,“ dodává Margarita.

První závod série je prozatím naplánovaný na 18. července v Brdech, poslední proběhne 24. října na Karlštejně. Vzhledem k současné turbulentní situaci se budou data závodů potvrzovat a případně aktualizovat na webu behejlesy.cz.

Za každý kilometr, který závodníci ve všech závodech seriálu překonají, přispěje Voltaren 2 Kč na pomoc konkrétní rodině s dítětem s postižením pohybového aparátu. Rodiny vybrala Nadace Nova, která se tak na projektu také podílí. Pomáhat můžete i svým nákupem. Voltaren totiž dětem přispěje 2 Kč i za každý kilometr zakoupených produktů Voltaren, a to v období od 1.7.2020 do 31.10.2020.*

Kromě tradičních závodů se mohou zájemci registrovat také na speciální VoltaRUN, který bude mít o poznání dostupnější délku trasy. Nabízí speciální trasu o délce 3 až 4 kilometry v osmi výjimečných lokalitách v nejkrásnějších místech České republiky jako jsou třeba Karlštejn, Slavkovský les nebo Brdy. Zároveň bude trasa VoltaRUNu nenáročná, takže se mohou zapojit například i maminky s kočárky, senioři nebo třeba doprovod a fanoušci závodníků.

VoltaRUN podpoří myšlenku, že pohyb je pro všechny a že spojuje. „Samozřejmě i skrze VoltaRUN mohou lidé vybrané rodině pomáhat, na pomoc vybraným rodinám půjdou i samotné registrační poplatky. Jsme rádi, že jsme se s Běhej lesy domluvili i na speciálním závodu, který podporuje myšlenku radosti z pohybu napříč generacemi a možnostmi každého závodníka,“ doplňuje Margarita Bezborodova z GSK.

„Pro Běhej lesy se vždy snažíme vyhledávat partnerství, která přinášejí přidanou hodnotu pro naše běžce a zároveň vyznávají podobnou filozofii. Ve Voltarenu jsme našli partnera, který pomůže závodníkům užít si Běhej lesy naplno a sdílet sportovní zážitky s kamarády, kteří by jinak sami neběželi. Zároveň společně mnohem více pomůžeme těm, kteří naši pomoc potřebují,“ říká k partnerství David Douša z agentury Raul, která pořádá Běhej lesy.

Více informací a registrace zde.

Voltaren a Běhej lesy: Spojení, které pomůže dětem se znovu hýbat
Voltaren a Běhej lesy: Spojení, které pomůže dětem se znovu hýbatDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Penzion a restaurace Zlatovláska

Město: Jindřichův Hradec

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Resort UKO

Město: Bedřichov

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Město: Frenštát pod Radhoštěm

Usedlost pod vinohrady

Město: Hlohovec

Hotel Astoria

Město: Jáchymov

Penzion St. Leonhard***

Město: Nýrsko


last minute

Hudební divadlo v Karlíně - muzikály pro děti

Rodinné vstupné na dopolední představní. Při zaregistrovaní do našeho newsletteru sleva 100,- Kč na vstupenku. Bližší info na našich stránkách.

Naše tipy

Penzion Ovečka

Ovečka je velmi netradiční designový penzion, který se nachází v těsné blízkosti Národní přírodní rezervace Čantoryje v obci Nýdek. Penzion je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. K dispozici je 10 dvoulůžkových pokojů a 1 pokoj kategorie Lux.

zobrazit

Areál Friesovy Boudy

Nově zrekonstruovaný Areál Friesovy boudy se nachází v nadmořské výšce 1217m ve střední části Krkonoš. Nabízí komplexní služby pro váš aktivní i pasivní odpočinek. Díky vysoké poloze zde zažijete velkolepé a nezapomenutelné pohledy do okolí.

zobrazit

Pozdrav z Divadla Spejbla a Hurvínka


V roce 2020 si v Divadle S+H připomínáme 100 let od chvíle, kdy pan Spejbl poprvé vstoupil na scénu. Stejně jako ostatní i nás okolnosti přiměly místo oslav našeho nestora improvizovat.

zobrazit

Zoo Liberec

Zoologická zahrada Liberec je nejstarší českou zoo. Patří k těm menším na území ČR (13 ha), ale nabízí na 150 vzácných nebo ohrožených druhů zvířat ze všech kontinentů (celkem cca 750 chovaných jedinců) včetně nejkomplexnější sbírky dravých ptáků.

zobrazit

Penzion St. Leonhard***

Navštivte s dětmi náš rodinný penzion, umístěný na samotě v šumavské přírodě, kde mají děti možnost si v klidu s rodiči hrát na hřišti, hladit koníky, jezdit na šlapadle na rybníku, poznávat lesní zvířátka na naučné stezce a pozorovat i nutrie.

zobrazit

Penzion Na Bidýlku

Rodinný penzion s keramickým atelierem a Hrníčkovou galerií. Kapacita 16 lůžek. Možnosti zábavy pro hosty: výroba hrníčků, půjčovna koloběžek, ping-pong, tenis, karambol, venkovní kuchyně, terasa, ohrada s oslíkem a kozlíkem. Klid venkovské krajiny.

zobrazit

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Celoroční ubytování v kompletně vybavených srubových chatách a penzionu. Chaty mají vybavené kuchyně, soc. zařízení, lokální vytápění ( dle velikosti krb, TV). Nedaleko lanovky na Pustevny pod horou Radhošť v Beskydech. Vhodné pro rodiny s dětmi.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133012

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB