Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Archiv

Aktuality - Archiv

Velký Charitativní Zumba maraton 2019

Velký Charitativní Zumba maraton 2019

Termín: : sobota 30.11.2019

Místo: : v Parkhotelu na Smržovce


Jak se stalo již krásnou tradicí se začátkem adventních nedělí, tak i letos již devátým rokem pořádáme pro postižené klienty z Domova Maxov, dále pro babičky a dědečky z Domova pro seniory ze Smržovky a navíc pro nemocnou Barušku z Jablonce nad Nisou Velký Charitativní Zumba maraton.

Jarní prázdniny v Aquapalace Praha za korunu

Jarní prázdniny v Aquapalace Praha za korunu

Termín: : 1. 2. - 17.3.2019

Místo: : Aquapalace Praha, Pražská 138, Průhonice - Čestlice


Nejen na lyžích lze strávit příjemné jarní prázdniny. Když počasí nepřeje nebo chcete zažít změnu, přijďte si užít volno s dětmi do Aquapalace Praha. A pozor, děti mají během "jarňásků" vstup 
pouze za 1 Kč.

25. ročník dětské Jizerské 50

25. ročník dětské Jizerské 50

Termín: : 8. února 2019

Místo: : SKI stadion Bedřichov v Jizerských horách


Nebojte se, žádných padesát kilometrů, ale jen pár stovek metrů od startu do cíle budou muset zdolat nejmenší běžkaři na slavné Jizerské 50. Její program totiž odstartují již po 25. dětské závody, tzv. Mini Jizerská. Přidejte se ke světové tradici a využijte dopravy zdarma. 

Nejrozsáhlejší sbírka dřevitých pivoněk v ČR je právě v plném květu

Nejrozsáhlejší sbírka dřevitých pivoněk v ČR je právě v plném květu

Termín: : 12. 5. 2018

Místo: : Botanická zahrada v Praze, skleník Fata Morgana

Pivoňky odpradávna zaujímají roli královen květin. Botanická zahrada hl. m. Prahy se pyšní jednou z nejlepších sbírek těchto rostlin v Evropě a kolekce těch dřevitých je nejrozsáhlejší, jakou je možné v České republice zhlédnout. Milovníci bohatých vonných květů by rozhodně neměli svou návštěvu trojské botanické zahrady odkládat, díky nezvykle teplému počasí jsou dřevité pivoňky už v těchto dnech v plném květu.

Muzikál Shrek už i v České republice

Muzikál Shrek už i v České republice

Termín: : 12. 5. - 2. 6. 2018

Místo: : Brno, Hradec králové, Zlín, Ostrava

Shrek! Zhruba deset let uplynulo od premiéry na Broadwayi. A konečně se po Londýnu, Madridu nebo třeba Buenos Aires dostává tento muzikál i k nám! Potkat se můžete nejen se Shrekem, ale i s Fionou, Oslem a lordem Farquaadem. Vezměte rodinu na jedno z představení a zažijte spoustu legrace a zábavy.

Do skleníku Fata Morgana se vrátí tropičtí motýli

Do skleníku Fata Morgana se vrátí tropičtí motýli

Termín: : od 3. dubna do 20. května

Místo: : Botanická zahrada v Praze, skleník Fata Morgana

V těchto dnesch se do skleníku Fata Morgana vrátili tropičtí motýli, kteří svými vzdušnými tanci okouzlí jak malé, tak i velké návštěvníky. Ze stovek kukel dovezených z motýlí farmy ve Velké Británii se budou přímo v expozici postupně líhnout pestrobarevní křehcí krasavci.

Velký charitativní Zumba maraton 2017

Velký charitativní Zumba maraton 2017

Termín: : v sobotu 25.11.2017 od 14:00

Místo: : v Parkhotelu na Smržovce, Kostelní 892, Smržovka

Jak se stalo již krásnou tradicí, tak letos již sedmým rokem pořádáme v sobotu 25.11.2017 pro postižené klienty z Domova Maxov u Jablonce nad Nisou "Velký Charitativní Zumba maraton".  Po dvou letech opět také pro babičky a dědečky z Domova pro seniory ze Smržovky, ke kterým letos poprvé přibudou i staroušci z Tanvaldu a Velkých Hamrů.

Darujte poukázky do centra Babylon v Liberci

Darujte poukázky do centra Babylon v Liberci

Termín: po celý rok

Místo: Nitranská 1, Liberec

Nemáte nápad, čím obdarovat své blízké nebo chcete jen tak potěšit dětskou duši? Darujte poukázky do zábavního centra Babylon v Liberci. Aquapark, lunapark, iQPARK a mnoho dalšího můžete vyzkoušet při návštěvě našeho komplexu. Nabízíme ubytování v hotelu.

Malé sportování v Galerii Harfa 2015

Malé sportování v Galerii Harfa 2015

Termín: 8.2.2015

Místo: Galerie HARFA, Praha

Nemáte na neděli žádné plány a rádi byste si s dětmi nějak smysluplně užili odpoledne? Vezměte je do Galerie Harfa, kde si užijí báječné odpoledne plné zábavy a sportu s odrážedlem FirstBIKE.

Disney On Ice - Magical ice festival v Praze

Disney On Ice - Magical ice festival v Praze

Termín: : 20. - 21.12.2014, časy: 20.12.2014 v 10:00, 14:00 , 18:00 a 21.12.2014 ve 14:00

Místo: : TIPSPORT ARÉNA, Praha 7

Disney On Ice - Magical ice festival v Praze zve rodiny s dětmi na dech beroucí představení Disneyho postaviček. Navštivte Disney On Ice - Magical ice festival a prožijte neopakovatelné chvíle ve světě fantazie a kouzel.

Koala café zve na putovní výstavu IQ parku

Koala café zve na putovní výstavu IQ parku

Termín: : 1.10.2014 - 30.11.2014 časy - úterý - neděle 10:00 - 19:00

Místo: : KOALA CAFÉ, Dolnoměcholupská 209/17, Praha 10 Hostivař

Koala café zve na putovní výstavu IQ parku do Prahy. Přijďte s dětmi za námi a vyzkoušejte klouzačky, atrakce, ale i hlavolamy na výstavě.

Charitativní Zumba maraton 2014

Charitativní Zumba maraton 2014

Termín: 29.11.2014

Místo: Parkhotel Smržovka, Kostelní 892, Smržovka

Rok se s rokem sešel a opět je tady Charitativní Zumba maraton s eR clubem na Smržovce, který spojuje příjemné s užitečným. Přijďte si, tentokrát do Parkhotelu, zatančit, pobavit se a zároveň přispět na dobrou věc.

Tipy na ubytování

Chata Rychtářka

Město: Janov nad Nisou

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Hotel Start

Město: Špindlerův Mlýn

U HRÁDKU **** SUPERIOR

Město: Znojmo


last minute

Naše tipy

Penzion Pod Moníncem

Penzion Pod Moníncem je ideální místo pro pobyty rodin s dětmi. To jak v zimě, kdy je možné lyžovat v přilehlém areálu na Monínci tak v létě, kdy lze trávit čas na veliké zahradě s vyhřívaným zastřešeným bazénem, dětským hřištěm, pískovištěm ...

zobrazit

Motýlí dům Karlovy Vary

Připravte se na setkání s těmi nekrásnějšími motýly naší planety. Spatříte stovky exotických motýlů s rozpětím křídel až 20cm! A prohlédnout si je budete moct z naprosté blízkosti - žádné bariéry mezi hosty a motýly v této tropické zahradě nenajdete.

zobrazit

Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety


Ne všichni stihli letos načerpat sílu během letní dovolené. Někdo vůbec neodcestoval, jiného mohly trápit neočekávané zdravotní, ale třeba také finanční problémy. Mnozí podlehli strachu z pobytu v nějakém ubytovacím zařízení, který, jak si mnozí posléze uvědomili, není příliš opodstatněný.

zobrazit

Papilonia - motýlí dům Praha

Představte si opuštěný chrám v deštném pralese, u kterého spokojeně žijí a poletují motýli. Stovky a stovky těch nejkrásnějších motýlích druhů naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či Asie, nýbrž přímo v centru Prahy.

zobrazit

Hotel Velká Klajdovka

Hotel Veká Klajdovka je situován na okraji Brna a zaslouženě se pyšní dechberoucím výhledem na celé Brno a jižní Moravu v čele s Pálavou. Nádherná lokalita v blízkosti Moravského krasu doslova vybízí k podnikání výletů do okolí.

zobrazit

Chata Rychtářka

Jedná se o jednu z největších roubených chalup v Jizerských horách. Je v blízkosti lyžařského areálu Severák a Bedřichov. Nabízí vhodné podmínky lyžařům, cyklistům a rodinám s dětmi. Naleznete zde domácí pohodu a klid rodinného penzionu.

zobrazit

Kláštery Český Krumlov

Zpřístupněný areál klášterů nabízí vyžití milovníkům historie i rodinám s dětmi. Pohrajte si a tvořte v Interaktivní expozici lidských dovedností nebo navštivte klášterní řemeslné dílny a odneste si vlastnoručně vytvořený řemeslný výrobek.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB