Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Ubytování ve Špindlerově Mlýně

Ubytování ve Špindlerově Mlýně

Ubytování ve Špindlerově Mlýně

Prázdniny, a tím spíše ty letní, přímo zvou k relaxaci a k načerpání ztracené energie. Úplná pohádka, nebo spíše neuskutečnitelný sen, je pro mnohé dovolená pouze ve dvou. Pěkně v klidu, beze spěchu a stresu si vychutnat volné chvíle a místo věčného přemýšlení nad celodenním programem a zábavou pro celou rodinu si třeba jen tak sednout na terasu se sklenkou vína či s oblíbenou knihou.

Dovolená pro děti i rodiče

Ale jak to udělat, když bez dětí by to vlastně taky nebylo úplně ono, a navíc hlídací prarodiče aby člověk vyvažoval zlatem? Jak skloubit rodinnou pohodu s relaxací, ale zároveň být v přírodě a mít možnost výletů a jiného sportovního vyžití?

Takový komfort nabízí Amenity Resort ve Špindlerově Mlýně. Možná máte toto horské město spojené pouze se zimním obdobím, a budete velmi překvapeni, že i v létě a po celý zbytek roku si zde pro sebe najdou to pravé všichni bez rozdílu věku. Vždyť pouhých  8 km od centra pramení v nadmořské výšce 1386,3 m na Labské louce plné rašelinišť náš nejmohutnější veletok Labe. Pro otrlejší výletníky se pak nabízí výstup na nejvyšší horu ČR Sněžku, která z výšky 1602 m n.m. majestátně střeží celé Krkonoše.

Zároveň ale najdete ve Špindlerově Mlýně nespočet aktivit pro děti, dospělé i pro celé rodiny. Za vyzkoušení stojí adrenalinové sporty, bobová dráha, minigolf, obří houpačka, terénní koloběžky či čtyřkolky a mnohé další. Klidnější povahy se mohou věnovat rybaření, jiní třeba jízdám na koni. S dětmi nezapomeňte navštívit Aquapark Špindl, kde najdete kromě tří až 73 m dlouhých tobogánů také nespočet dalších vodních atrakcí.

Ale vraťme se zpět k ubytování ve čtyřhvězdičkovém Amenity Resortu. Služby, jež nabízí, vyladí dovolenou k dokonalosti, neboť ani během několika deštivých dnů se nikdo nebude nudit. K dispozici je pouze pro hotelové hosty krytý vyhřívaný bazén s protiproudem, wellness, masáže a bowling. Dětem zkrátí čas čekání na hezké počasí pobyt v dětském koutku s hračkami a trampolínkou. Ty starší se pak zabaví při stolním fotbálku a mohou také uspořádat rodinný turnaj ve stolních hrách.

Dovolenkový výletový plán může být zpestřen o projížďku na vypůjčených elektrokolech, která umožní prozkoumat okolí bez námahy a bolavých svalů. Přestože se však z cyklo výletu nevrátíme do hotelu se silami na dně, přijde zajisté vhod posezení ve stylové restauraci s terasou, jež nabízí různé speciality po celý rok.

Jen si představte tu pohodu. Za okny bubnuje déšť, děti zabavené v dětské herně s ostatními kamarády a my se s knihou v ruce konečně začteme do již dávno rozečtené kapitoly. Nebo je libo příjemná masáž?

Ubytování ve Špindlerově Mlýně
Ubytování ve Špindlerově Mlýně
Ubytování ve Špindlerově MlýněDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Plaváčci s.r.o Brno

Město: Brno

Jihlavská šatlava

Město: Jihlava

Vertical Park

Město: Harrachov

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary

Zoo Praha

Město: Praha

ZOO Liberec

Město: Liberec
last minute

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

8.10.2017 14.00 Škola kouzel, 14.10.2017 14.00 Magická esa, 21.10.2017 14.00 S kouzly kolem světa! 28.10.2017 14.00 Hra kouzel a magie, 31.10.2017 9.30 Škola kouzel (pro školy), 4.11.2017 14.00 Škola kouzel, 11.11.2017 14.00 Magická esa,

Naše tipy

Hotel Helios

Hotel Helios nabízí ubytování v pokojích i apartmánech s možností využití rozsáhlého wellness centra, masážního a kosmetického studia, konferenčních prostor a sportovního zařízení. Ideální podmínky ke skloubení sportu a relaxace v horském prostředí.

zobrazit

Papilonia - motýlí dům Praha

Představte si opuštěný chrám v deštném pralese, u kterého spokojeně žijí a poletují motýli. Stovky a stovky těch nejkrásnějších motýlích druhů naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či Asie, nýbrž přímo v centru Prahy.

zobrazit

Zoo Praha

Zoo Praha nabízí víc než deset kilometrů dlouhou procházku exotikou. Dobrodružné stezky africkou pouští a savanou nebo indonéským pralesem střídají odpočinková místa vybavená tak, aby nebyl problém v zoo strávit celý den.

zobrazit

Hotýlek u hraběte Harracha

Hotýlek u hraběte Harracha se nachází v klidné části Harrachova a nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi. Jedná se o rodinný hotýlek se stylovou restaurací, útulnými a prostornými pokoji a novým wellnes, které je pouze pro naše hotelové hosty.

zobrazit

Elldus Resort

Rodinná dovolená na německé straně Krušných hor v prostorných apartmánech! Čeká na Vás zdravý horský vzduch, aktivity v krásné přírodě, dětská herna, prostorné hřiště, Elldus Spa. V Oberwiesenthalu může celá rodina prožít nezapomenutelnou dovolenou !

zobrazit

Penzion UKO

Penzion a restaurace UKO se zaměřuje na dovolenou rodin s dětmi. Tvoří jej 3 samostatné objekty. Penziony v Bedřichově jsou v těsném sousedství obklopeny krásnou udržovanou zahradou se skalkami, dětským hřištěm s pískovištěm a trampolínou.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 130114

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2017

FB