Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Luxusní hotel v Ostravě

Luxusní hotel v Ostravě

Luxusní hotel v Ostravě

Většina z nás si pod pojmem „výlet v Česku“ vybaví horskou túru jarní přírodou, návštěvu krásného zámku nebo středověkého hradu či třeba prohlídku staré Prahy s jejími historickými památkami. Ale pojďme to pro tentokrát vzít tak trochu z jiné strany. O pamětihodnostech matičky stověžaté Prahy toho již bylo napsáno hodně a na výlet do hlavního města jezdí nejen rodiny s dětmi, ale snad každý zde byl i povinně se školou.

Poznáváme Česko

Udělejme tedy jednou něco nepovinně a vydejme se na opačný konec republiky do opomíjené Ostravy. Ať již máme jakékoliv záliby či zájmy, budeme možná překvapeni širokou nabídkou přírodních, kulturních a především technických památek, jež Ostrava návštěvníkům nabízí.

Možná máte ještě v mysli zakořeněný názor, že se jedná o město špinavé, páchnoucí, plné ocelových továren a zdevastovaného životního prostředí. Opak je ale pravdou a za několik posledních desítek let prošlo toto důlní město nevídanou změnou. Vezměte tedy děti a přijeďte se přesvědčit na vlastní oči. Za zmínku stojí třeba návštěva hornického skanzenu pod Landekem a dalších zajímavostí týkajících se historie hornictví. Také Slezskoostravský hrad, zoologická zahrada či areál Miniuni nadchne všechny bez rozdílu věku.

Aby si však návštěvník mohl utvořit o lokalitě svůj názor, je dobré zde strávit alespoň dva dny. Najít kvalitní ubytování poblíž centra Ostravy tak, abychom měli všechno hezky při ruce, bývá někdy obtížné, a je proto vhodné rezervovat si pokoj s dostatečným předstihem. Především v době výstav a jiných kulturních akcí bývají ubytovací kapacity rychle obsazené.

Hosty výborně hodnocený čtyřhvězdičkový hotel Jan Maria zaujme svou strategickou polohou jak rodiny s dětmi, tak třeba i mladé páry. V jeho těsné blízkosti se nachází ZOO, nákupní centrum, historicky hrad, ale třeba také známá Stodolní ulice plná barů a klubů.

Hotel Jan Maria v Ostravě je umístěn v objektu bývalé šachty a nabízí stylové a komfortní ubytování ve 22 nekuřáckých pokojích, z čehož jeden je bezbariérový. Na vyžádání je pro rodiny s dětmi připravena dětská postýlka. Pobyt zpestří návštěva bowlingu, wellness s whirpoolem, infrasaunou a fitness. V případě vhodného počasí je hostům k dispozici multifunkční sportovní hřiště s umělým povrchem.

Nejen ubytovaní mohou přijít ochutnat delikatesy do hotelové luxusní restaurace Ostrava. Pohodovou atmosféru v chladných dnech umocňuje hořící krb a v letní sezóně zve hosty k posezení krytá terasa.

Poznejte neprávem opomíjené město, navštivte jeho pamětihodnosti a se sklenkou výborného vína prožijte na hotelové terase nezapomenutelné chvíle se svými nejbližšími.

Luxusní hotel v Ostravě
Luxusní hotel v Ostravě
Luxusní hotel v OstravěDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Vertical Park

Město: Harrachov

Plaváčci s.r.o Brno

Město: Brno

Zoo Praha

Město: Praha

Jihlavská šatlava

Město: Jihlava

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary

ZOO Liberec

Město: Liberec
last minute

ZOO Liberec

Přijďte za zvířátky a zúčastněte se pravidelných komentovaných cvičení a krmení zvířat. Pochlubit se můžeme v roce 2016 i novými přírustky a to mláďat bílých tygrů, lachtana, takina, muntžaka atd.

Naše tipy

Detoa - muzeum výroby hraček

DETOA je jedním z nejstarších a největších výrobců dřevěných hraček v České republice, ale také v Evropě. Zveme na exkurzi a do kreativní dílny, kde si můžou nejen děti vyrobit svoji hračku. Doporučujeme pro děti od 4 let.

zobrazit

Motel Charlie

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

zobrazit

Chalupa pro mě

Chalupa pro mě v Jeseníkách je zcela nová nadstandardně zařízená chalupa. Ubytování v moderním a komfortním prostředí, ubytovací kapacita 16 osob + 2 přistýlky. Ideální pro skupinovou dovolenou, zázemí pro rodiny s dětmi, domácími mazlíčky.

zobrazit

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Celoroční ubytování v kompletně vybavených srubových chatách a penzionu. Chaty mají vybavené kuchyně, soc. zařízení, lokální vytápění ( dle velikosti krb, TV). Nedaleko lanovky na Pustevny pod horou Radhošť v Beskydech. Vhodné pro rodiny s dětmi.

zobrazit

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

Relax Hotel Bára ***

Navštivte Relax Hotel Bára zařízený pro pobyt rodin s dětmi! Velmi pěkné ubytování a skvělé vybavení pro Vaše děti! Zábava pro celou rodinu. Děti najdou herny a hřiště, maminky krásné wellness, tatínci cyklotrasy nebo běžecké trasy přímo od hotelu.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 130114

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2017

FB