Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Letní dovolená v penzionu

Letní dovolená v penzionu

Letní dovolená v penzionu

Krosny na záda, mapu, peníze a jede se. Kam? To vlastně ani není důležité. Pokud se na cesty za dobrodružstvím vydávají dva svobodní lidé nebo parta mladých přátel, nemusí řešit prakticky žádné jiné otázky. Spaní pod širákem, jídlo z ešusu a hlavně hodně zážitků, to preferuje většina cestovatelů bez závazků.

I pobyt s dětmi si můžeme užít

Pokud ale přijdou do rodiny děti, vše je náhle vzhůru nohama. Žádná dovolená již nebude taková, jako dřív. Bezstarostnost je ta tam, nastupuje plánování a rozmýšlení, jak nejlépe prožít dovolenou i s dětmi.

Většina z nás se však ani po narození dětí nechce vzdát cestovatelských snů a poznávání nových krajů a lokalit. Vždyť nemusí jít hned o několikahodinové lety do exotických zemí, kde sice šumí moře, ale teplota atakuje 40 stupňů ve stínu. Příjemnou dovolenou s malými dětmi můžeme prožít třeba v rodinném penzionu, jenž nabízí velké množství atrakcí pro vyplnění volného času. Vnitřní i venkovní dětské hřiště, bazén, herní koutek s počítačem, bowling, stolní tenis a spousta jiného rozmanitého vybavení dnes patří do standardní nabídky mnoha ubytovacích kapacit. Při troše štěstí nalezneme i ubytování, jež nabízí službu hlídání dětí, takže nám nic nebrání, abychom se věnovali třeba cyklistice, lezení po horách nebo houbaření, zatímco naše ratolesti tráví čas ve společnosti svých vrstevníků. Zažijí spoustu legrace, poznají nové kamarády a o to intenzivněji si potom společně s rodiči užijí pobyt na koupališti, výlet do zoologické zahrady či třeba do lanového parku.

Rádi objevujete nová místa a letní dovolenou trávíte v krásných oblastech Česka, ale máte pocit, že vás pobyt v hotelích poněkud limituje? Nechcete se podřizovat ve volném čase hotelovému režimu, který vám například s ohledem na spánek dětí nevyhovuje? Sáhněte tedy při výběru ubytování spíše po menším penzionu, kde si personál okamžitě vytváří s hostem přátelskou vazbu, snaží se ho poznat a odhadnout jeho potřeby a přání. Mnoho penzionů nabízí i větší apartmánové pokoje s kuchyňkou, kde uvaříte sobě i svým dětem právě v tom pro ně nejvhodnějším čase. Vybaveny bývají také pračkou, žehličkou a někdy i sušičkou, což umožní sbalit na dovolenou menší množství prádla. Večery pak může trávit rodina na zahradě při opékání buřtů či grilování masa v krbu. Děti vydají zbytky energie hraním her na hřišti, plaváním v bazénu a třeba i pobíháním v lese.

Ubytování v penzionu přináší klid a soukromí. Neruší Vás pokojová služba a každé opuštění budovy nebo návrat neprovází zvědavé pohledy recepčních a hostů posedávajících v hotelové hale. Přátelská atmosféra a pocit „jako doma“ se násobí při opakovaných návštěvách, kdy personál stálým hostům věnuje ještě větší pozornost.

Letní dovolená v penzionu
Letní dovolená v penzionu
Letní dovolená v penzionuDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Zoo Praha

Město: Praha

Vertical Park

Město: Harrachov

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary

ZOO Liberec

Město: Liberec

Plaváčci s.r.o Brno

Město: Brno

Jihlavská šatlava

Město: Jihlava
last minute

Chalupa Za Humny

Přijeďte si k nám s dětmi užít pohádkovou chaloupku, rezervujte si pobyt včas. Čistá a krásná příroda jako dělaná pro výlety! Sleva při obsazení chalupy do 12 osob! Při pobytu na týden sleva 10%!

Naše tipy

Usedlost pod vinohrady

Usedlost pod vinohrady se nachází v samotném srdci Lednicko – valtického areálu. Ubytování v 8 stylových apartmánech a 8 pokojích. Nabízíme mnoho aktivit a atrakcí pro děti jako vlastní vyhřívaný bazén, dětské hřiště s trampolínou aj.

zobrazit

Penzion Čeri

Pension Čeri se nachází v krásné lokalitě s čerstvým vzduchem a panenskou přírodou, kde načerpáte energii, relaxací uvolníte tělo a strávíte klidnou dovolenou s přáteli nebo se svými dětmi. Nabízíme sportovní možnosti pro každé roční období.

zobrazit

Penzion Pod Moníncem

Zveme Vás do rodinného penzionu, který se nachází na rozhraní středních a jižních Čech. Nalézá se za vesnicí na samotě, uprostřed veliké zahrady (cca 15 000m2) s bazénem a altánem. Les za plotem. V zimě skvělé lyžování. Čeká Vás i děti fajn dovolená.

zobrazit

Pension Věra

Luxusní horská chalupa v krkonošském stylu, ve známem rekreačním středisku Malá Úpa. Chalupa je blízko lesa, s krbovými kamny, venkovním BAZÉNEM a výhledem na nejvyšší horu ČR Sněžku a Černou horu. Celková kapacita 16 lůžek.

zobrazit

Motýlí dům Karlovy Vary

Připravte se na setkání s těmi nekrásnějšími motýly naší planety. Spatříte stovky exotických motýlů s rozpětím křídel až 20cm! A prohlédnout si je budete moct z naprosté blízkosti - žádné bariéry mezi hosty a motýly v této tropické zahradě nenajdete.

zobrazit

Zoo Praha

Zoo Praha nabízí víc než deset kilometrů dlouhou procházku exotikou. Dobrodružné stezky africkou pouští a savanou nebo indonéským pralesem střídají odpočinková místa vybavená tak, aby nebyl problém v zoo strávit celý den.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 130114

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2017

FB