Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Egypt, dovolená u Rudého moře

Egypt, dovolená u Rudého moře

Egypt, dovolená u Rudého moře

Možná máte za sebou nějaký ten pobyt u moře a říkáte si, že už vás vlastně nic nemůže překvapit, neboť moře je všude stejně slané a  jen je někde chladnější a jinde teplejší. Přesvědčíme vás, že existují i místa, která svým půvabem a přírodní krásou předčí vaše očekávání.

Podmořský život uchvátí každého

Řecko, Turecko, Bulharsko to jsou klasické destinace, kde tráví prázdninové pobyty nejen Češi, kde si užívají skotačení ve vlnách či opalování na plážích. V mnoha letoviscích však naprosto chybí podmořský život, maximálně se nám poštěstí jednou dvakrát za pobyt spatřit zatoulanou rybku, jak se zděšeně proplétá mezi nadšenými turisty.

Vězte, že dovolená v Egyptě vás okouzlí!

Přesto, že je Rudé moře také slané, nabízí něco navíc. Korálové útesy táhnoucí se už od mělčiny dlouhé metry do hloubky, pestrobarevné rybky všech tvarů a velikostí proplouvající mezi sasankami či mnohohlavá hejna měnící směr plutí podle nastalého nebezpečí. Chobotnice, rejnoky, ale také třeba murény schované v korálech mohou zahlédnout i nezkušení potápěči pouze s běžnou šnorchlovací výbavou. Snad pouze Egypt nabízí možnost položit se se šnorchlem v ústech na hladinu, uklidnit dýchání a dlouhé hodiny poslouchat bublání vody a tlukot vlastního srdce, zatímco si oči užívají pohled na krásy podmořského světa.

Pochopitelně je Rudé moře nakloněno také zkušeným potápěčům, kteří se celý rok nemohou dočkat, až vyberou ten pravý zájezd do Egypta, sbalí potápěcí výstroj a hurá za prázdninovým dobrodružstvím. Většina egyptských hotelů však nabízí i začátečníkům kvalitní  kurzy potápění včetně zapůjčení veškeré výbavy, takže si zájemce může zpestřit dovolenou o velmi nevšední zážitky.

Marsa Alam, ráj na zemi

Jedno z nedávno objevených míst je nově vznikající rekreační středisko Marsa Alam, kam od roku 2001 létají i letadla českých leteckých společností. Poklidná atmosféra, panensky krásné pláže a křišťálově čistá voda lákají k návštěvě i rodiny s dětmi. Jak by také ne. Vždyť spatřit na vlastní oči plavat karety obrovské ve volném moři a při větším štěstí i kapustňáky, bývá zážitek na celý život.

Pochopitelně i zde nabízí hotely skvělé služby. All inclusive zahrnující stravu a nápoje po celý den, plážový servis i animační programy lákající jak dospělé, tak děti na pohybové či klidové aktivity. Pokud chcete zažít něco víc než jen relax na pláži, vyzkoušejte některý z výletů třeba do pouště, do národních parků či za starověkými památkami.

Na dovolenou do Egypta se tedy dnes vydávají nejen milovníci historie, ale také rodiny s dětmi, jež uvítají nízké ceny zájezdů a skvělé služby.

Egypt, dovolená u Rudého moře
Egypt, dovolená u Rudého moře
Egypt, dovolená u Rudého moře
Egypt, dovolená u Rudého moře
Egypt, dovolená u Rudého moře
Egypt, dovolená u Rudého moře
Egypt, dovolená u Rudého mořeDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Chalupa Zaječí

Město: Stachy

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Chalupa Za Humny

Město: Žďár nad Sázavou

Penzion ŽUHANSTA

Město: Břasy

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Město: Blansko

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Město: Frenštát pod Radhoštěm
last minute

Pension a restaurace Zelený Mlýn

Užijte si Krkonoše se skvělou prázdninovou nabídkou! 6+1 a 5+1 noc zdarma v červenci a srpnu! Ceny s kvalitní polopenzí - dosp./děti 7 - 12/děti 3 - 6 let na 7 nocí Kč 3750,-/Kč 2800,-/Kč 1875,-, na 6 nocí Kč 3300,-/2450,-/1650,-. Těšíme se na Vás!

Naše tipy

Penzion Sudkovi

Penzion Sudkovi pro rodiny s dětmi. Objekt leží v přírodě s velkým travnatým pozemkem, na rozhraní Českého Ráje a Krkonoš. V zimě možnost lyžování na nedalekých sjezdovkách. Kapacita 30 lůžek včetně přistýlek. Pokoje s vlastním soc. zařízením.

zobrazit

Relax Hotel Bára ***

Navštivte Relax Hotel Bára zařízený pro pobyt rodin s dětmi! Velmi pěkné ubytování a skvělé vybavení pro Vaše děti! Zábava pro celou rodinu. Děti najdou herny a hřiště, maminky krásné wellness, tatínci cyklotrasy nebo běžecké trasy přímo od hotelu.

zobrazit

APARTMÁNY VYDRÝSEK

Zrekonstruovaná chalupa se 3 kompletně a komfortně vybavenými apartmánovými byty 3+KK/45m2 a 3+1/58 a 90m2 na klidné polosamotě s nádherným výhledem do údolí Vydry a na panorama šumavských hřebenů. Krytá koliba s grilem, dětský koutek, skluzavka aj.

zobrazit

Hrad a zámek Dolní Kounice

Hrad Dolní Kounice - zábavné akce pro celou rodinu. Celodenní program - atraktivní stanoviště, výtvarné dílničky, malování na obličej, ukázka kovářského řemesla, šermířská představení, karnevaly, výstavy obrazů a fotek, prohlídky paláce...

zobrazit

Papilonia - motýlí dům Praha

Představte si opuštěný chrám v deštném pralese, u kterého spokojeně žijí a poletují motýli. Stovky a stovky těch nejkrásnějších motýlích druhů naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či Asie, nýbrž přímo v centru Prahy.

zobrazit

Ubytování v soukromí U Supíků Ve Vlčí

Ubytování zaměřené na rodiny s dětmi v srdci CHKO Bílé Karpaty. Pronájem pouze objektu jako celku, max. kapacita 11os- Ideální pro 2 (max. 3 rodiny). Pohádkové pokoje, vnitřní herna s domečkem, dětské hřiště a zážitkové programy v rodinném prostředí.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 130114

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2017

FB