Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Dovolená v penzionu v Krkonoších

Dovolená v penzionu v Krkonoších

Dovolená v penzionu v Krkonoších

Celý rok se honíme z práce do práce a ani si vlastně nevšimneme, jak nám naše dětičky rostou a jak se mění jejich záliby a zájmy. O jeden skvělý zážitek bychom se tedy alespoň jednou ročně neměli nechat připravit, a tím je společná rodinná dovolená. Vždyť kdy jindy, než o prázdninách dokážeme vypnout, relaxovat a zároveň naslouchat našim blízkým. Možná nás překvapí, s jakými novými názory a poznatky přijdou naše ratolesti, a kolik legrace se s nimi již dá zažít.

Penziony nabízí pohodlí a komfort

Jaké ubytování však pro dovolenou zvolit, aby si i maminky užily trochu toho luxusu a nestrávily volno jen přípravou jídla pro hladové strávníky? Pobyt ve stanu je sice prima, ale kdo má děti ví, kolik věcí se pro ně na takovou cestu musí vézt. Jak nepříjemné mohou být deštivé dny, kdy se jednak všichni koušou nudou a jednak máme pocit, že navlhlé vybavení již nikdy nevyschne. Výbornou volbou jsou pak penziony, kde je o klienty pečováno, ale zároveň poskytují dostatek soukromí a klidu.

Do našeho hledáčku se při výběru lokality dostaly i penziony Krkonoše, které nabízí stravování formou snídaně či polopenze, takže čas běžně strávený v kuchyni můžeme využít třeba k procházce po okolí nebo k plánování společného cyklo výletu. Kdo totiž nezná naše nejvyšší pohoří, bude jistě příjemně překvapen, kolik možností k nezapomenutelným výletům skýtá.

Penziony Harrachov
Horské středisko Harrachov se nachází v západní části Krkonoš a láká ke strávení aktivní dovolené s dětmi. Jeho sklářská historie je zde dodnes znát a sklářští mistři foukači se čas od času sjedou v místní sklárně, aby oslavili založení původní harrachovské hutě z 18. století. Vyznavači historie jistě navštíví Hornické muzeum či Muzeum historie lyžování. K nejvyhledávanějším cílům patří Mumlavské vodopády, jež se z výšky 7 m řítí dolů přes žulovou skálu. Na kole nebo s kočárkem v příjemném stínu lesa dojdeme až na lávku nad vodopády, kde si snad každý musí udělat nějaké to selfíčko.
Po celý rok zde nabízí penziony kvalitní ubytování s možností stravy, s úschovou kol a dětskými koutky.

Penziony Špindlerův Mlýn
Perlou pohoří bylo kdysi nazváno město Špindlerův Mlýn, a to plným právem. Leží na jižní straně Krkonoš a protéká jím mladé Labe a Dolský potok. Velmi mile překvapí cenová nabídka ubytování. Přesto, že jde o vyhlášené středisko, nabízí se zákazníkům penziony všech kategorií a vybavení včetně wellness a masáží.
Mezi oblíbené výlety patří výstup na Sněžku, která láká svými výhledy na okolní hřebeny. Jen si představte, jak po náročném výšlapu na naši nejvyšší horu relaxujete v jednom z penzionů naložení se sklenkou dobrého vínka v teplé vířivce.

Penziony Pec pod Sněžkou
V údolí řeky Úpy v samém srdci Krkonošského národního parku se nachází malebné horské městečko Pec pod Sněžkou. Milovníci turistiky zde budou jako v ráji. Avšak nejen pěší, ale i cykloturisté mohou zdolat výstup na Sněžku z této strany. Největším lákadlem jsou pak bezesporu dech beroucí panoramatické výhledy. Při úpatí Sněžky návštěvníky uchvátí mohutné horské údolí ledovcového původu zvané Obří důl.
V místě na zájemce čeká více než 50 penzionů připravených postarat se o dospělé i děti. Personál se snaží splnit hostům každé přání tak, aby odjížděli spokojení a zase se rádi vraceli.

Dovolená v penzionu v Krkonoších
Dovolená v penzionu v Krkonoších
Dovolená v penzionu v KrkonošíchDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Chalupa Za Humny

Město: Žďár nad Sázavou

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Chalupa Zaječí

Město: Stachy

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Penzion ŽUHANSTA

Město: Břasy

Penzion St. Leonhard***

Město: Nýrsko

Relax Hotel Bára ***

Město: Benecko
last minute

Lesní penzion Amálka Třeboň

Už nyní si u nás můžete zarezervovat svou dovolenou na rok 2017. Letní dovolená je čas koupání, relaxu a zábavy. Penzion Amálka nabízí ubytování se snídaní, kterou si můžete vychutnat třeba na zahradě penzionu nebo Vám ji doneseme přímo na pokoj.

Naše tipy

Bohemia Apartments

Společnost Bohemia Apartments je tu proto, aby Vám nabídla to nejlepší ubytování v Praze a Vy jste se cítili jako doma. Naše apartmány nabízí soukromí a domácí prostředí. Nechte se unést centrem Prahy. Rodiny s dětmi jsou u nás vřele vítány!

zobrazit

Statek - penzion Jižní Čechy

Nabízíme ubytování v Jižních Čechách přímo mezi rybníky na hranici CHKO Třeboňsko. 100 km od Prahy, ale v klidu a tichu a z uzavřeného dvora s bazénem Vám děti neutečou. Herna cca 80 m2 nejen pro děti, o víkendech skákací hrad. Ideální cyclotrasy.

zobrazit

Chalupa Za Humny

Ubytování až pro 20 osob v nové chalupě na Vysočině v CHKO Žďárské vrchy. Pět nadstandardně vybavených pokojů s vlastní koupelnou, TV a WiFi. Společenská místnost, kachlová kamna, dětský koutek. Oplocená zahrada s dětským hřištěm a krytým posezením.

zobrazit

TOBOGA FANTASY

V hale na ploše přes 6000 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky pro děti i dospělé. Každá z nich vás zavede do světa fantazie, kde není nic nemožné. Za jeden den můžete uskutečnit dobrodružnou cestu na planetě FANTASY.

zobrazit

Apartmány Fojtova studna

Ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Vybavení pro rodiny s dětmi a cyklisty. Umístění v Lednicko-Valtickém areálu na cyklostezce z Mikulova do Lednice, resp. Valtic. Turisticky výhodná poloha.

zobrazit

Penzion UKO

Penzion a restaurace UKO se zaměřuje na dovolenou rodin s dětmi. Tvoří jej 3 samostatné objekty. Penziony v Bedřichově jsou v těsném sousedství obklopeny krásnou udržovanou zahradou se skalkami, dětským hřištěm s pískovištěm a trampolínou.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 130114

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2017

FB