Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Chorvatské robinsonády

Chorvatské robinsonády

Chorvatské robinsonády

Bydlení ve městě má nesporně mnoho výhod, jako třeba menší vzdálenost k nákupním možnostem, poště, lékaři, snazší dostupnost kulturních stánků, jakými jsou divadla, kina či výstavy. Také sehnat práci zde bývá o něco jednodušší. Avšak najít místečko, kde by člověk mohl být alespoň chvilku sám, se rovná malému zázraku.

Mít tak pláž jen pro sebe!

Ano, i ve velkých aglomeracích jsou parky nebo lesíky, ale většinou jsou plné venčících páníčků, milenců, bezdomovců či bujaré mládeže. Mít pár minut jen tak pro sebe, moci se soustředit na své myšlenky a relaxovat bez vyrušování a bez nechtěných podnětů, to je možná sen řady z nás.

Ferda Mravenec, zvyklý žít v mraveništi asi problém se ztrátou soukromí neměl, zato dnešní generace vystavená neustálému hluku, stresu a civilizaci prahne po klidu. Ve snaze o souznění s přírodou prcháme v pátek na chalupy, abychom se opět v neděli večer vrátili do těch našich panelových králíkáren. Jak rychle pokaždé ty necelé dva dny utečou.

Pro všechny ty, kteří mají pocit, že více ruchu už neunesou máme prázdninové řešení. Slyšeli jste již o robinsonádách v Chorvatsku? Už z názvu lze odvodit, že půjde o ubytování v místě s minimální či žádnou hustotou zalidnění. A to je pro unavenou mysl ten nejlepší lék.

Robinsonský turismus má různá specifika, ale i výhody. Zažijete krásu odlehlých a nepřelidněných pláží a zátok, vychutnáte si západ slunce v klidu malebné přírody, jež se rozprostírá v okolí ubytovacího domku. Příjezd na místo nebývá možný vozem, většinou je zajištěn člunem, jenž vás i s věcmi přepraví.

Abyste ještě více splynuli s přírodou, není ve většině robinsonád přiveden elektrický proud ani tekoucí voda. Nelekejte se! Na pití bude nejlepší voda balená, ale ke sprchování a mytí můžete použít vodu z nádrže, kterou po celé dny ohřívá přímo jaderské slunce či energie ze solárních panelů. Ve většině domků najdete ledničku na plyn, takže o potraviny bude postaráno. Zásobování pomůže zajistit pojízdný lodní supermarket, v některých případech pak majitel ubytovacího zařízení.

Než si rezervujete hotel v Chorvatsku, zvažte výhody robinsonského ubytování. Kde jinde zažijete ten pocit svobody a božského klidu, který se snoubí s opojnou vůní všudypřítomných borových lesů. Průzračné tyrkysové moře navozuje pocit relaxace a netradiční zážitek ještě umocní dobré jídlo okořeněné volně rostoucími bylinkami. Odpočinete si od ruchu města, lidí, věčného hemžení a zažijete kouzlo života plného romantiky na nádherných plážích.

Pokud přeci jen cítíte, že pro vás tento typ dovolené není a přílišný klid a samota vám nevyhovuje, najděte pro sebe jeden z mnoha příjemných apartmánů v Chorvatsku. I zde můžete narazit na málo navštěvované pláže poskytující soukromí a k tomu mít civilizaci na dosah ruky.

Chorvatské robinsonády
Chorvatské robinsonády
Chorvatské robinsonádyDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

ZOO Liberec

Město: Liberec

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary

Plaváčci s.r.o Brno

Město: Brno

Zoo Praha

Město: Praha

Vertical Park

Město: Harrachov

Jihlavská šatlava

Město: Jihlava
last minute

Hotel Vega***superior Luhačovice

TOP NABÍDKA! Jedinečný relaxační balíček na 2 noci s polopenzí a spoustou bonusů za 1920,- / osoba / pobyt. Prohlédněte si i další akční slevy a balíčky.

Naše tipy

Lezecká aréna

Lezecká aréna je hala o rozměrech 14 x 36 m, kde jsme pro Vás postavili unikátní stěnu o celkové ploše 2000 m2. Celkově je na lezecké stěně instalováno přes 88 výstupových linií, které uspokojí úplné začátečníky i profesionály. Vedeme kurzy pro děti.

zobrazit

Areál Friesovy Boudy

Nově zrekonstruovaný Areál Friesovy boudy se nachází v nadmořské výšce 1217m ve střední části Krkonoš. Nabízí komplexní služby pro váš aktivní i pasivní odpočinek. Díky vysoké poloze zde zažijete velkolepé a nezapomenutelné pohledy do okolí.

zobrazit

Hotýlek u hraběte Harracha

Hotýlek u hraběte Harracha se nachází v klidné části Harrachova a nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi. Jedná se o rodinný hotýlek se stylovou restaurací, útulnými a prostornými pokoji a novým wellnes, které je pouze pro naše hotelové hosty.

zobrazit

apartmá/penzion Vila Alena

Zrenovovaný apartmá/penzion Vila Alena s bezkonkurenční cenou za ubytování v komfortních pokojích s příslušenstvím. Naši hosté u nás nacházejí doslova rodinnou pohodu, vstřícný personál a cítí se opravdu jako doma. Ski pasy pro ubytované ZDARMA!

zobrazit

Penzion Permoník

Dopřejte svým dětem nezapomentelné zážitky v pohádkovém údolí Malé Úpy. Jsme ryze rodinný moderní penzion v klidném prostředí Malé Úpy. Přijeďte si k nám odpočinout, nechte své děti užít si pohádkové prostředí a sami si vyčistěte hlavu v přírodě.

zobrazit

Penzion U Holuba

Rodinný penzion na Moravě ( Slovácko ) s velmi prostornými mezonetovými apartmány 55m2+, krásnou zahradou s dětským hřištěm, grilem, ping-pongem, zastřešenými pergolami a výbornou Slováckou hospodou, kde můžete ochutnat pravou domácí kuchyní.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 130114

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2017

FB