Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Děti a zdraví - Samolepky na auto se jménem dítěte

Samolepky na auto se jménem dítěte

Samolepky na auto se jménem dítěte

Bezpečný převoz našich ratolestí na silnicích pomohou zvýšit samolepky „dítě v autě“. Ohleduplný řidič by měl adekvátně zareagovat, přizpůsobit rychlost situaci a neohrozit rodinu s dětmi. Malá samolepka na zadním skle se tak postará o zvýšení bezpečí při cestování s dětmi.

Bezpečnost dětí v autě je vždy až na prvním místě!

Ruku na srdce, koho ještě v 18 či ve 20 letech nebudil ze spaní strach, že se musí ženit či vdávat? Kdo z nás na otázku zvědavých příbuzných, kdy se konečně usadíme, nemávl jen pohrdavě rukou, protože něco takového přeci u nás nehrozí? Mnohá maminka či babička ve snaze urychlit „proces výroby“ vnoučka nebo pravnoučka dohazovala svým dospělým dětem nové a nové protějšky, jen aby se už konečně i u nich ozýval dětský smích. Mnoho z nás v mládí rezolutně odmítalo, že by snad někdy v budoucnu mohli založit rodinu a nedej bože se snad věnovat těm malým dotěrným a nezbedným minidospělým, kteří neustále vyžadují naši pozornost, a to tím nejnemožnějším a nejhlučnějším způsobem.

Ale ouha. Rok se s rokem sešel, jeden by se ani nenadál a je z něj rodič roztomilého človíčka, pro kterého bychom se rozdali nebo za něj v případě potřeby i dýchali. Náhle je pro nás otázka jeho bezpečí na prvním místě. Vždyť všude číhá tolik nebezpečí, jež mohou ohrozit zdraví našich ratolestí.

Každý rodič má v „popisu práce“ ochránit své dítě v každé situaci, ale přesto někdy přeci jen dojde i na to odřené kolínko. Stát se ale mohou mnohem závažnější úrazy. Především při jízdách autem jsou děti bez rozdílu věku velmi zranitelné. Proč tedy nedat ostatním řidičům vědět, že se uvnitř vozu veze náš největší poklad? Jak to však udělat vkusně a elegantně? Využít k tomu můžeme moderní a kvalitní samolepky na auto, které dávají okolí jasný signál, že řidičkou vozu je třeba opatrná matka, která veze malé pasažéry. Rozumný řidič adekvátně reaguje, sundá nohu z plynu a přispěje tak svým ohleduplným chováním k bezpečné a plynulé jízdě.

Zadní sklo nemusí být označeno pouze strohou samolepkou „dítě v autě“. Dnes můžeme vybírat z nepřeberného množství motivů a odstínů. Vyladíme si tak vlastně originál, který bude respektovat i barvu našeho vozu. Kdo by si nevybral z 24 barev, jež jsou dodávány na trh? Mezi více než dvěma sty motivy nechybí vyobrazení výsražného trojúhelníku s obrázkem dítěte či samolepky dvojčátek, sourozenců, ale také třeba teenagerů. Ať tedy máme doma cácorku a dva malé rošťáky, není problém samolepku v tomto složení objednat.

Nejnovějším hitem jsou však samolepky na auto se jménem dítěte. Internetový obchod Autolepky. cz nabízí možnost zvolit si nejen obrázek vystihující právě naši rodinu, ale také jméno či přezdívku. Ani výroba jiného než uvedeného rozměru autolepky není žádný problém. Vyráběny jsou z tenké PVC fólie o síle 75 mikronů. Přestože nalepení na našeho plechového miláčka není nic složitého, je součástí každé zásilky i podrobný popis postupu.

Zadní část vozu opatřená samolepkou s vyobrazením dítěte s konkrétním jménem informuje a zvyšuje bezpečnost přepravy a provozu nejen na frekventovaných vozovkách velkých měst.

17.8.2017

Samolepky na auto se jménem dítěte
Samolepky na auto se jménem dítěte
Samolepky na auto se jménem dítěteDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Jihlavská šatlava

Město: Jihlava

ZOO Liberec

Město: Liberec

Plaváčci s.r.o Brno

Město: Brno

Zoo Praha

Město: Praha

Vertical Park

Město: Harrachov

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary
last minute

Lesní penzion Amálka Třeboň

Už nyní si u nás můžete zarezervovat svou dovolenou na rok 2017. Letní dovolená je čas koupání, relaxu a zábavy. Penzion Amálka nabízí ubytování se snídaní, kterou si můžete vychutnat třeba na zahradě penzionu nebo Vám ji doneseme přímo na pokoj.

Naše tipy

Penzion Ovečka

Ovečka je velmi netradiční designový penzion, který se nachází v těsné blízkosti Národní přírodní rezervace Čantoryje v obci Nýdek. Penzion je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. K dispozici je 10 dvoulůžkových pokojů a 1 pokoj kategorie Lux.

zobrazit

CENTRUM BABYLON Liberec

CENTRUM BABYLON LIBEREC - jedinečný kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města Liberce. Na ploše 30 000 m2 můžete strávit nezapomenutelný den plný zábavy. Rodinám s dětmi nabízíme AQUAPARK, LUNAPARK, iQPARK a další skvělé atrakce.

zobrazit

Apartmány Fojtova studna

Ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Vybavení pro rodiny s dětmi a cyklisty. Umístění v Lednicko-Valtickém areálu na cyklostezce z Mikulova do Lednice, resp. Valtic. Turisticky výhodná poloha.

zobrazit

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Divadlo kouzel Pavla Kožíška v Líbeznicích u Prahy je jediné kamenné divadlo svého druhu u nás. Vedle kouzelnických představení si zde můžete také prohlédnout expozice starých plakátů a fotografií nejslavnějšího kouzelníka všech dob H. Houdiniho.

zobrazit

Penzion U Holuba

Rodinný penzion na Moravě ( Slovácko ) s velmi prostornými mezonetovými apartmány 55m2+, krásnou zahradou s dětským hřištěm, grilem, ping-pongem, zastřešenými pergolami a výbornou Slováckou hospodou, kde můžete ochutnat pravou domácí kuchyní.

zobrazit

Hotel Na Jezeře***

Hotelový areál Na Jezeře, v malebném koutu jižních Čech v rekreační oblasti Lipenské přehrady, je určen k celoročnímu provozu. Překrásný výhled na Lipenskou přehradu a vstup z udržované pláže do vody láká hosty k vodním radovánkám.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 130114

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2017

FB