Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Zahradní domky, dětské domečky

Zahradní domky, dětské domečky

Zahradní domky, dětské domečky

Snad každý měl jako malý svůj oblíbený koutek nebo místečko, kde trávil chvíle o samotě a někdy zase s nejlepšími kamarády. Někdo ve větvích stromů, někdo v lesíku na kopečku a jiný zase schovaný před zraky rodičů na zídce v parku. Mnoho z nás však snilo o malém útulném domečku, třeba v rohu zahrady, kde bychom mohli s našimi blízkými vést důležité rozhovory, spřádat spiklenecké plány či hrát dětské hry.

Bezpečné a krásné dětské zahradní domečky

Někomu možná šikovný tatínek nebo dědeček sen splnil a někde v kůlně, ze zbytků prkýnek a latěk stloukl něco, co vzdáleně a při troše fantazie připomínalo domeček. Děti byly nadšené, zato maminkám se ježily vlasy na hlavě strachy, že si jejich brouček v lepším případě pouze zadře třísku a v tom horším si propíchne vyčnívajícím hřebíkem ruku či nohu.

Dnešním dětičkám takové nebezpečí nehrozí, protože jim můžeme snadno objednat kvalitní a bezpečný domeček třeba z borovicového nebo jedlového dřeva. Ochuzeni nebudeme ani o dobrý pocit ze společně vykonané práce, neboť poskládat a třeba i natřít si jej můžeme společnými silami dohromady s dětmi.

Proč si tedy na zahradu či chalupu nepořídit zároveň s dětským domečkem i kvalitní přístřešek třeba k uložení nasekaného dřeva? Plechové domky, které vydrží nepřízeň počasí i nájezdy nenechavců ukryjí skvěle zahradní nábytek, sekačku či gril. Sloužit mohou i jako malá dílna pro šikovné kutily, kteří si je rádi vybaví potřebným nářadím.

Jaké jsou druhy zahradních domků?

Kromě materiálu je jedno z nejdůležitějších kritérií pro výběr domku jeho velikost. Pokud máme velikou zahradu s dostatkem prostoru nebo prostě potřebujeme větší zastřešený objekt, budeme určitě vybírat z velkých domků. Nabídka je pestrá a letní noci strávené v dřevem vonícím příbytku jsou nezapomenutelné. Pokud jsme však limitováni místem nebo chceme pouze uložit zahradní potřeby a vybavení, poslouží nám domky o rozměru do 3 x 3 metry.

Náročný zákazník pak může vybírat ekologické zahradní domky z kvalitního severského dřeva, jež v různých velikostech nabízí náš estonský dodavatel.

Jak postavit zahradní domek?

Pokud jsme se rozhodli, že si domek postavíme svépomocí, máme pořád ještě na výběr dvě možnosti. První varianta je nákup stavebnice i s návodem, který nás krok po kroku povede k výslednému cíli. V druhém případě se do stavby můžeme vrhnout na vlastní pěst a domek si naplánovat od A až do Z, nakoupit materiál a poté i smontovat sami. Zde jen pár bodů, které si musíme uvědomit během příprav, a to - z jakého dřeva budeme stavět, jak vyřešíme podlahu, jaký sklon střechy, jakou krytinu použijeme a zda bude nutná následná povrchová úprava dřeva.

Pokud se nám však v hlavě rojí mnoho dalších otázek, pak je vhodné, dříve než se pustíme do nakupování a shánění materiálu, obrátit se na odborníky, kteří nám jistě rádi poradí a pomohou s výběrem.

Zahradní domky, dětské domečky
Zahradní domky, dětské domečky
Zahradní domky, dětské domečky
Zahradní domky, dětské domečky
Zahradní domky, dětské domečky
Zahradní domky, dětské domečkyDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary

Vertical Park

Město: Harrachov

ZOO Liberec

Město: Liberec

Plaváčci s.r.o Brno

Město: Brno

Jihlavská šatlava

Město: Jihlava

Zoo Praha

Město: Praha
last minute

Jihlavská šatlava

Vezměte děti do nově otevřené Jihlavské šatlavy. Prohlédnou si nejen středověké palné zbraně, ale také mučící nástroje. Seznámí se s katem Blatenským a budou se i dobře bavit.

Naše tipy

Hotel Modrava

Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Je výchozím bodem pro pěší túry, cyklovýlety a okolí v zimě nabízí ideální podmínky pro běžkaře. Blízký reál Zadov uspokojí všechny milovníky sjezdového lyžování. Rádi Vás uvítáme!

zobrazit

Statek - penzion Jižní Čechy

Nabízíme ubytování v Jižních Čechách přímo mezi rybníky na hranici CHKO Třeboňsko. 100 km od Prahy, ale v klidu a tichu a z uzavřeného dvora s bazénem Vám děti neutečou. Herna cca 80 m2 nejen pro děti, o víkendech skákací hrad. Ideální cyclotrasy.

zobrazit

PENZION JELEN *** Vranov nad Dyjí

Rodinný penzion s komorní přátelskou atmosférou a bezpečným prostředím pro pobyty s dětmi. Ubytování v apartmánech ve stylu retro s výhledem na zámek Vranov nad Dyjí. Prostorná zahrada, bohaté dětské vybavení. Vranovská přehrada i NP Podyjí na dosah.

zobrazit

Motel Charlie

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

zobrazit

Apartmány Fojtova studna

Ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Vybavení pro rodiny s dětmi a cyklisty. Umístění v Lednicko-Valtickém areálu na cyklostezce z Mikulova do Lednice, resp. Valtic. Turisticky výhodná poloha.

zobrazit

Pension Věra

Luxusní horská chalupa v krkonošském stylu, ve známem rekreačním středisku Malá Úpa. Chalupa je blízko lesa, s krbovými kamny, venkovním BAZÉNEM a výhledem na nejvyšší horu ČR Sněžku a Černou horu. Celková kapacita 16 lůžek.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 130114

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2017

FB