Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Ubytování Doubice

Ubytování Doubice

Ubytování Doubice

Smogová situace bývá v některých oblastech alarmující a stejně tak vzduch nasycený spalinami trápí obyvatele mnoha velkých a především průmyslových měst. Bohužel úměrně s tím stoupá také počet alergických osob, a to nejen dětí, ale i dospělých. S projevy exému, potravinových alergií nebo dokonce astmatu se můžeme setkat již u velmi malých dětí. Avšak ani dospělí, kteří v dětství netrpěli žádnými reakcemi na alergeny nejsou mimo nebezpečí. I v pozdějším věku totiž může dojít k rozvoji třeba právě astmatu, jež je odborníky dáváno do souvislosti se znečištěným ovzduším.

Vyvětrejte plíce a relaxujte v Českém Švýcarsku

Možná, že i vy máte mezi rodinnými příslušníky někoho s častým a úporným kašlem, nepříjemným exémem nebo s nesnášenlivostí jarních či letních pylů. Pokud ještě k tomu žijete v kraji, kde bývá často vyhlášena smogová situace, máte o další důvod víc přemýšlet o pobytu na čerstvém vzduchu. Pro Vaši letní či zimní dovolenou bude vhodné zvolit některou z oblastí s krásnou přírodou a čistým povětřím. Zde potom může alergik vyčistit svoje namáhané plíce třeba při procházkách, vyjížďkách na kole nebo v zimě na běžkách.

Takovým krajem s úchvatným územím pískovcových skal je oblast Českého Švýcarska, jež se rozprostírá mezi Děčínem a Krásnou Lípou na našem území a Drážďany na straně Saské. Mohutné skalní věže, stěny a rokle zároveň s nedotčenou přírodou budete moci spatřit a obdivovat při procházkách národním parkem.

Turisticky zajímavý region skýtá dokonalé zázemí pro návštěvníky, kteří zde naleznou mnoho ubytovacích kapacit různých kategorií. Na rozhraní národního parku, nedaleko obce Krásná Lípa, leží obec Doubice. V jejím centru naleznete nově postavený penzion se sedmi čtyřlůžkovými apartmány. Jedná se o nadstandardně velké, dobře vybavené byty se dvěma ložnicemi, jenž poskytují klientům komfort a dokonalé zázemí pro jejich výlety či pro pohodovou relaxaci na čerstvém vzduchu. Ubytování v Doubici je výjimečné právě svojí blízkostí k národnímu parku.

Máte-li rádi pohled na svět z koňského hřbetu, můžete projet několik tras schválených Správou Národního parku a netradičním výletem si tak zpestřit svůj pobyt.

Také zimní rodinná dovolená je v Česko Saském Švýcarsku zaručená. Asi 5 km od Doubice lze s dětmi využít 2 sjezdovky s umělým zasněžováním a možností večerního lyžování. V létě pak uvítají nejen rodiny s dětmi velké množství turistických tras a až 40 km značených cyklistických stezek. Jako bonus si pak můžete vychutnat plavbu parníkem kaňonem řeky Labe.

Pokud vyzkoušíte ubytování v Českém Švýcarsku, budete mít možnost vyčistit si nejen plíce, ale také mysl od všeho negativního. Pohledy na nádherná jezírka, pískovcové útvary a skalní města spolu s čistou a nedotčenou přírodou Vám zůstanou na dlouho v paměti.

Ubytování Doubice - Česko Saské Švýcarsko
Ubytování Doubice - Česko Saské Švýcarsko
Ubytování Doubice - Česko Saské Švýcarsko
Ubytování Doubice - Česko Saské Švýcarsko
Ubytování Doubice - Česko Saské Švýcarsko
Ubytování Doubice - Česko Saské ŠvýcarskoDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Chalupa Zaječí

Město: Stachy

Chalupa Za Humny

Město: Žďár nad Sázavou

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Relax Hotel Bára ***

Město: Benecko

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Město: Blansko
last minute

Elldus Resort

Elldus Resort se perfektně hodí i pro letní rodinnou dovolenou. Velkoryse vybavené apartmány, široký program aktivit pro děti i dospělé. Výhodné rodinné balíčky se vstupem do našeho Elldus Spa s bazénem, saunami a dětským spa! Mluvíme i česky!

Naše tipy

Motel Charlie

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

zobrazit

Penzion UKO

Penzion a restaurace UKO se zaměřuje na dovolenou rodin s dětmi. Tvoří jej 3 samostatné objekty. Penziony v Bedřichově jsou v těsném sousedství obklopeny krásnou udržovanou zahradou se skalkami, dětským hřištěm s pískovištěm a trampolínou.

zobrazit

Hotel Panon

Hotel Panon je umístěn v klidné zóně města Hodonín v srdci Moravského Slovácka. Nabízí kvalitní ubytování v kategorii *** ve 2 lůžkových, 3 lůžkových pokojích a apartmánech. Máme 20 pokojů v antialergické úpravě. Stravování je v klimat. restauraci.

zobrazit

Hotel Vega***superior Luhačovice

Sport & Wellness Hotel Vega***superior je umístěn na svazích pod Komoncem, na místě, kde si hosté užívají plnými doušky malebné a neporušené přírody bez městského hluku. Na místě, které bude tím nejlepším “základním táborem” pro Vaše cesty!

zobrazit

Zoo Praha

Zoo Praha nabízí víc než deset kilometrů dlouhou procházku exotikou. Dobrodružné stezky africkou pouští a savanou nebo indonéským pralesem střídají odpočinková místa vybavená tak, aby nebyl problém v zoo strávit celý den.

zobrazit

PENZION JELEN *** Vranov nad Dyjí

Rodinný penzion s komorní přátelskou atmosférou a bezpečným prostředím pro pobyty s dětmi. Ubytování v apartmánech ve stylu retro s výhledem na zámek Vranov nad Dyjí. Prostorná zahrada, bohaté dětské vybavení. Vranovská přehrada i NP Podyjí na dosah.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 130114

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2017

FB