Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Recenze - apartmány Nassfeld v Jižním Rakousku

Recenze - apartmány Nassfeld v Jižním Rakousku

Recenze - apartmány Nassfeld v Jižním Rakousku

Jako mávnutím kouzelného proutku se každý rok přehoupne jedno roční období ve druhé, a tak před námi opět vyvstala otázka, kde a jak strávit dovolenou s dětmi. V dnešní moderní době se již neřeší pouze letní pobyty, ale stejně jako mnoho dalších rodin, především těch aktivních a sportovních, jsme si i my naplánovali zimní dovolenou.

Zimní rodinná dovolená v Nassfeldu

V úvahu tedy připadalo volno během Vánoc nebo jarních prázdnin. Po rodinné poradě jsme nakonec zvolili termín v únoru, abychom si tak zajistili větší pravděpodobnost sněhové pokrývky.

Nejen teplo a moře jsou pro naše zdraví to pravé. Takový horský ozón a mrazivě čistý vzduch spolu se slunečními paprsky dokáží zázraky nejen při častých respiračních onemocněních, jimiž poměrně často trpí naše dětičky, ale také při stresem a prací poznamenané psychice. A to je zase doména nás, dospělých.

A kdo by nechtěl zažít své děti šťastně dovádějící ve třpytivě bílém sněhu? Koho by nemrzelo přijít o pohled na jejich první nesmělé lyžařské pokusy? O tyto a mnohé další okamžiky jsme nechtěli být ochuzeni a tudíž jsme stáli před rozhodnutím, která destinace bude pro nás ta pravá.

Apartmány Nassfeld s českým personálem

Překážkou však byla naše horší jazyková vybavenost, jež nám málem zabránila v návštěvě zahraničního horského střediska. Obava z komunikační bariéry v případě nepředvídaných situací, kdy je potřeba vyřešit vzniklý problém, však odpadá, pokud si vybereme ubytování patřící českému provozovateli. V té chvíli pak máme jistotu, že se nám na naše dotazy a prosby dostane srozumitelné odpovědi v našem rodném jazyce a nebudeme tápat a hádat, o čem asi dotyčný hovoří.

Takové horské apartmány Nassfeld s 21 moderně zařízenými pokoji a českým personálem jsme objevili v Rakousku v jižních Dolomitech. Jedná se o jednu z TOP 10 lyžařských oblastí, kde se snoubí krása mnoha jezer a nádherné přírody s prvotřídně upravenými sjezdovkami. Pro lyžaře, a to i s dětmi, úplný ráj, protože nás čekalo 110 km tratí a 38 km moderních lanovek. Všechny jsme projet nestačili, tudíž máme příště co objevovat.

Velkou předností ubytování v Nassfeldu je výhodná poloha. Pěšky jsme za 5 minut došli vždy pohodlně do lyžařského areálu, protože nejdelší kabinová lanovka v Rakousku je od apartmánů vzdálená pouhých 300 m. Velmi náš potěšily slevy na skipasy, které na nás, jako na hosty apartmánů Nassfeld čekaly.

Alpy však vyčerpají a po celém dni stráveném na svahu nám přišlo vhod nejen teplé občerstvení, ale především prohřátí promrzlých částí těla v nově vybudované sauně, jež je součástí areálu.

Recenze - apartmány Nassfeld v Jižním Rakousku
Recenze - apartmány Nassfeld v Jižním Rakousku
Recenze - apartmány Nassfeld v Jižním RakouskuDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Plaváčci s.r.o Brno

Město: Brno

Zoo Praha

Město: Praha

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary

Vertical Park

Město: Harrachov

Jihlavská šatlava

Město: Jihlava

ZOO Liberec

Město: Liberec
last minute

Chalupa Zaječí

Naše šumavská chalupa Zaječí je perfektní volba pro Vaši rodinnou dovolenou. Je nově postavená, veškeré vybavení je nové. Při realizaci jsme mysleli hodně na děti, i na ty nejmenší. Vydejte se na vánoční prázdniny k nám a zažijte Šumavu z blízka.

Naše tipy

TOBOGA FANTASY

V hale na ploše přes 6000 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky pro děti i dospělé. Každá z nich vás zavede do světa fantazie, kde není nic nemožné. Za jeden den můžete uskutečnit dobrodružnou cestu na planetě FANTASY.

zobrazit

Penzion Sudkovi

Penzion Sudkovi pro rodiny s dětmi. Objekt leží v přírodě s velkým travnatým pozemkem, na rozhraní Českého Ráje a Krkonoš. V zimě možnost lyžování na nedalekých sjezdovkách. Kapacita 30 lůžek včetně přistýlek. Pokoje s vlastním soc. zařízením.

zobrazit

ZOO Liberec

Zoologická zahrada Liberec je nejstarší zoo v Česku. Byla založena v roce 1919. Na ploše 14 ha můžete obdivovat nejen bílé tygry, ale i dalších 160 druhů zvířat ze všech kontinentů. Na děti čeká např. i malá kontaktní zoo a dětské hřiště.

zobrazit

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

Apartmány Fojtova studna

Ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Vybavení pro rodiny s dětmi a cyklisty. Umístění v Lednicko-Valtickém areálu na cyklostezce z Mikulova do Lednice, resp. Valtic. Turisticky výhodná poloha.

zobrazit

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Celoroční ubytování v kompletně vybavených srubových chatách a penzionu. Chaty mají vybavené kuchyně, soc. zařízení, lokální vytápění ( dle velikosti krb, TV). Nedaleko lanovky na Pustevny pod horou Radhošť v Beskydech. Vhodné pro rodiny s dětmi.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 130114

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2017

FB