Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Příměstské tábory v Brně 2017

Příměstské tábory v Brně 2017

Příměstské tábory v Brně 2017

Jaro je v plném proudu, příroda se vybarvuje veselými barvami a vše je optimistické a pozitivní. Jeden by řekl, že není důvod ke starostem. Přesto se ale najdou tací, kterým přibývají vrásky na čele a z blížícího se léta nemají žádnou radost. Jedná se o rodiče školkou a školou povinných dětí, které bude i letos potřeba někam umístit a vymyslet jim plán na celé dva měsíce prázdnin.

Kam s dětmi letos v létě?

Nemáme-li tolik dovolené ani hlídací prarodiče, nezbývá nic jiného než ratolestem zajistit jinou možnost zaopatření, a to využít příměstské tábory. Když však tuto alternativu zvážíme důkladněji, přijdeme na to, že trávení volna mimo rodinu přináší dětem mnoho pozitiv. Poznají nové kamarády, učí se budovat sociální vazby, pracovat v kolektivu a snášet odloučení od příbuzných. K tomu, aby si především malé děti mohly zvykat postupně a nenásilně, napomáhají v současnosti velmi oblíbená dětská centra, kam rodiče ráno potomky odvedou a po skončení své pracovní doby si je zase vyzvednou. Noc tak děti tráví hezky doma ve známém prostředí a během dne je o ně postaráno vyškoleným personálem.

Nuda v Brně

Ta již tomuto velkému městu od roku 2015 nehrozí. Toho času zde bylo totiž otevřeno ojedinělé dětské centrum BRuNO family park, kde mohou rodiny trávit volné chvíle na čtyřiceti zábavních atrakcích. Ale nejen to! Letos centrum organizuje zajímavé příměstské tábory, takže Brno má již místo, kde si mohou předškoláci od tří a školáci až do dvanácti let užívat prázdnin za každého počasí. Ani horko ani chlad tak nikoho nemůže zaskočit.

Milují vaši broučci sport, tanec, divoký západ či snad akční superhrdiny? Vidí se v populárních youtuberech? Je pouze na nich, které téma tábora je osloví, protože každý z nabízených programů učí novým dovednostem a umožní dětem zažít legraci a nové zážitky.

Mnoho muziky za málo peněz

Po  celou dobu pobytu o své svěřence pečují zkušení instruktoři, kteří se starají, aby se účastníci bavili, užívali si, ale zároveň dbají na jejich bezpečí a uspokojení všech potřeb. V  ceně je tedy obsažen vstup na atrakce, svačiny a oběd, pitný režim, programy a pojištění. Za přidanou hodnotu lze považovat bezstarostnou mysl rodičů, kteří mohou v klidu a bez stresu pracovat, zatímco drobotina nezahálí a prožívá ty nejúžasnější prázdninové týdny.

Oslava v Brně

Má syn nebo dcera kulaté výročí nebo hledáte pro jejich oslavu narozenin nějaké netradiční a neokoukané místo? BRuNO family park nabízí sedm salónků pro uspořádání dětské párty. Dort, dárky, organizované hry, focení, ale třeba taky ohňostroj oslavence i jeho hosty překvapí a nadchnou. Než si vyzkouší atrakce s názvy jako Tenké střevo, Opičí komín, Ptačí budky či Polštář bude všem jasné, že do dětského centra v Brně musí v budoucnu zavítat minimálně ještě jednou.

Příměstské tábory v Brně 2017
Příměstské tábory v Brně 2017
Příměstské tábory v Brně 2017Další zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Plaváčci s.r.o Brno

Město: Brno

Vertical Park

Město: Harrachov

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary

ZOO Liberec

Město: Liberec

Zoo Praha

Město: Praha

Jihlavská šatlava

Město: Jihlava
last minute

Statek - penzion Jižní Čechy

Příroda v okolí našeho penzionu je krásná v každém ročním období a vy si s rodinou můžete vychutnat klid a pohodu třeba při procházkách nebo při hře s dětmi. U sousedů kozičky, ovečky, jeleni srnky, býci a telátka. V 50m rybníčku ryby a žáby.

Naše tipy

Statek - penzion Jižní Čechy

Nabízíme ubytování v Jižních Čechách přímo mezi rybníky na hranici CHKO Třeboňsko. 100 km od Prahy, ale v klidu a tichu a z uzavřeného dvora s bazénem Vám děti neutečou. Herna cca 80 m2 nejen pro děti, o víkendech skákací hrad. Ideální cyclotrasy.

zobrazit

Chaloupka Rudná

Prostorná chalupa na kopci v Rudné pod Pradědem ideální pro 8-10 osob. Těšte se na nádherné okolí, čistý vzduch, nezkaženou přírodu. Ať rádi odpočíváte aktivně, či si plánujete jen polenošit a vypnout, budet nadšeni. Dovolená s dětmi na 1*!

zobrazit

Park Holiday Congress a Wellness Hotel

Park Holiday Congress & Wellness Hotel **** s ubytovací kapacitou 48 pokojů, moderním konferenčním centrem, nejširší nabídkou sportovních a volnočasových indoor/outdoor aktivit, představuje zcela výjimečný rekreační komplex v Praze a širokém okolí.

zobrazit

Papilonia - motýlí dům Praha

Představte si opuštěný chrám v deštném pralese, u kterého spokojeně žijí a poletují motýli. Stovky a stovky těch nejkrásnějších motýlích druhů naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či Asie, nýbrž přímo v centru Prahy.

zobrazit

Hotel Na Jezeře***

Hotelový areál Na Jezeře, v malebném koutu jižních Čech v rekreační oblasti Lipenské přehrady, je určen k celoročnímu provozu. Překrásný výhled na Lipenskou přehradu a vstup z udržované pláže do vody láká hosty k vodním radovánkám.

zobrazit

Detoa - muzeum výroby hraček

DETOA je jedním z nejstarších a největších výrobců dřevěných hraček v České republice, ale také v Evropě. Zveme na exkurzi a do kreativní dílny, kde si můžou nejen děti vyrobit svoji hračku. Doporučujeme pro děti od 4 let.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 130114

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2017

FB