Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění

Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění

Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění

Těšíte se již na letošní dovolenou, kterou máte v plánu strávit třeba poprvé v zahraničí, ale zároveň se klepete strachy při představě, co všechno se může stát a jaké nepříjemnosti Vás mohou při pobytu potkat? Možná Vás uklidní pocit, že máte možnost ještě před odjezdem si sjednat cestovní pojištění pro všechny nenadálé situace.

Vyberte vhodné pojištění vám i vašim dětem

Léto je tady a dovolená již klepe na dveře. Většině z nás se čím dál častěji dobývají do hlavy myšlenky na to, co všechno bude nutné před odjezdem zařídit, koupit a oběhat. Nové plavky, kyblíčky a lopatky na písek, opalovací krémy a mnoho dalšího, co nám již v loňské sezóně dosloužilo nebo se vypotřebovalo. A co teprve, chystají-li se s námi vycestovat i naše největší poklady – děti. To teprve nákupní seznam narůstá a nervy pracují na plné obrátky.  

Jedna z nejdůležitějších věcí, jež by na našem seznamu nikdy chybět neměla, je cestovní pojištění. Ani sebekrásnější plavky, ani nejmodernější kufr nám nebudou nic platné, pokud na cestách dojde k nepředvídané situaci. Můžeme potkat nenechavce, který odcizí náš majetek, budeme potřebovat lékařskou pomoc nebo dokonce ještě hůř, zdravotní stav spolucestujících bude vyžadovat hospitalizaci. A od toho je tady pojištění na cesty, aby zachránilo, co se dá.  

Abychom právě na tuto dovolenou nevzpomínali jako na tu nejhorší, promysleme před odjezdem rizika, jež nás mohou nejvíce ohrožovat. Naprosto nezbytné je zajistit cestovní pojištění pro děti. Nemůžeme totiž nikdy s jistotou říci, že se právě naše děcko nezraní třeba na kamenitém mořském dně, nedostane angínu, nebo že při bujaré hře nerozbije okno výkladní skříně. Je však mnoho dalších situací a pochopitelně nejen ve vztahu k dětem, kdy se nám sjednané cestovní pojištění může velmi hodit.  

Ve srovnání s částkou, jež bychom byli nuceni zaplatit za léčebné výlohy, hospitalizaci nebo třeba transport je platba za pojištění naprosto zanedbatelná. Proto, abychom si vždy mohli užít dovolenou v klidu a rádi na ni v budoucnu vzpomínali jako na vydařenou, nezapomeňme na cestovní pojištění pro celou rodinu.

Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění
Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění
Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištěníDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Chalupa Zaječí

Město: Stachy

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Chalupa Za Humny

Město: Žďár nad Sázavou

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Motel Charlie

Město: Jičín

Penzion St. Leonhard***

Město: Nýrsko
last minute

Vertical Park

Přijeďte s dětmi vyzkoušet všechny aktivity, které Vám naše středisko nabízí. Lezecká stěna, trampolíny, obří houpačka a další možnosti Vás nadchnou a pobyt na čerstvém horském vzduchu Vám vlije energii do žil.

Naše tipy

Penzion U Hrádku**** Penzion roku 2013 a 2015

" Penzion roku 2013 a 2015 " s restaurací se nachází nedaleko Vranovské přehrady a města Znojma. Děti vítány!!! Pro Vaše děti máme uzavřenou udržovanou zahradu s dětským hřištěm, pískovištěm, hračkam, skluzavkou, dětským domečkem a dětským koutkem.

zobrazit

Detoa - muzeum výroby hraček

DETOA je jedním z nejstarších a největších výrobců dřevěných hraček v České republice, ale také v Evropě. Zveme na exkurzi a do kreativní dílny, kde si můžou nejen děti vyrobit svoji hračku. Doporučujeme pro děti od 4 let.

zobrazit

Úzkokolejka Jindřichův Hradec

Splňte sen mnoha malých i velkých chlapců a přijďte okusit jízdu historickou úzkokolejkou, která Vás proveze překrásnou jihočeskou krajinou. Během roku pořádáme mnoho zajímavých akcí a programů pro celé rodiny. Neváhejte a udělejte si k nám výlet.

zobrazit

Pension a restaurace Zelený Mlýn

Strávíte u nás klidnou a příjemnou dovolenou s dětmi ve všech ročních obdobích. Polohou jsme ideální výchozí bod pro pěší i cyklo turistiku, ale i pro výlety do okolí. Pro vyznavače zimních sportů je 50 m od pensionu lyžařský areál Prkenný Důl.

zobrazit

Penzion Pod Moníncem

Zveme Vás do rodinného penzionu, který se nachází na rozhraní středních a jižních Čech. Nalézá se za vesnicí na samotě, uprostřed veliké zahrady (cca 15 000m2) s bazénem a altánem. Les za plotem. V zimě skvělé lyžování. Čeká Vás i děti fajn dovolená.

zobrazit

PENZION JELEN *** Vranov nad Dyjí

Rodinný penzion s komorní přátelskou atmosférou a bezpečným prostředím pro pobyty s dětmi. Ubytování v apartmánech ve stylu retro s výhledem na zámek Vranov nad Dyjí. Prostorná zahrada, bohaté dětské vybavení. Vranovská přehrada i NP Podyjí na dosah.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 130114

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2017

FB