Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Mateřská školka Měšice

Mateřská školka Měšice

Mateřská školka Měšice

„Ten čas tak letí“, říkávala naše babička a jedním dechem dodávala, jak ty děti stárnou, ještě, že my ne! Dnes už vím, že měla pravdu. Alespoň částečně. Při pohledu na své ratolesti se nemohu zbavit dojmu, že víc než cokoliv jiného je důležité, užívat si s nimi každou minutu. Jak rychle se totiž miminko převtělí v batole a to následně v předškoláka, to pochopíme teprve s příchodem vlastních potomků.

Školka se srdcem a radostí

Roky utečou jako voda a před třetími narozeninami začne velká část rodičů přemýšlet o tom velkém životním kroku svého dítěte, tedy o nástupu do mateřské školy. Nastane období shánění informací, referencí a objíždění všech zařízení v blízkém a mnohdy i vzdáleném okolí, jen aby se náš špunt dostal do té nejlepší školky, jež na něj bude mít dobrý vliv a připraví ho kvalitně na roli školáka.

Mnoho rodičů by nejraději vymazalo z paměti ty nešťastné okamžiky, kdy syn či dcera pochopili, že navštěvování školky není jen otázka jednoho odpoledne, ale jde o jev každodenní a trvalý. Ráno co ráno děti vstupovaly, s patřičným povykem a srdcervoucím pláčem, se skleslým rodičem v zádech do nenáviděné budovy. Za asistence zamračené pedagožky docházelo pravidelně k násilnému odtržení plačícího děcka z náruče milující osoby, která úprkem mizela z dosahu nervy drásajícího křiku. Následky takového „zvykání“ na školku si pak pochopitelně nesou všichni zúčastnění ještě dlouhé roky.

Aby se nic podobného nestalo i našemu potomkovi, je dobré věnovat výběru předškolního zařízení opravdu dostatek času. Vždyť jde o první kontakt dítěte s autoritou, která bude formovat jeho osobnost ještě několik dlouhých let.

Jedním z kvalitních předškolních zařízení s dlouholetou tradicí je mateřská školka Měšice, jež je Českou školní inspekcí hodnocena velmi kladně. Přispívá k tomu několik faktorů. Jedním z nich je mnohaletá zkušenost vedení i ostatních pedagogů, logopedů, speciálních pedagogů a asistentů či lektorů. Program činností je velmi pestrý, a děti se tak mohou věnovat keramice, tenisu, hraní na flétnu, tanečkům, ale třeba také angličtině, plavání či józe. Všechny zájmové činnosti jsou pochopitelně přizpůsobeny předškolnímu věku s ohledem na individualitu každého jedince. Nejen ve vztahu k ročnímu období jsou postaveny tematické celky, které se odráží v měsíčním a týdenním programu školky.

Soukromá školka Praha východ Měšice má otevřeno od 7 do 19 hodin, a to i o prázdninách. Plně kvalifikovaný personál má za cíl nejen děti vzdělávat, ale vytvářet prostředí plné porozumění a laskavé atmosféry. Nejen děti, ale také jejich rodiče si musí vytvořit s pracovníky vzájemné pouto tak, aby mohlo dojít k pochopení a důvěře. Vždyť školce svěřujeme denně to nejcennější, co máme.

Mateřské školky Praha východ Měšice nabízejí dětem i nadstandardní aktivity, jako jsou výuka jízdy na lyžích, hipoterapie a canisterapie, ale také třeba pobyty v lázních a u moře. V souvislosti s výukou zdravovědy je také samozřejmě dbáno na kvalitní stravu z naší kuchyně, jež je vybavena profesionálním zařízením a k sestavování jídelníčku využívá výhradně čerstvé suroviny.

„Kde je radost, tam je smích“, to je motto, které prostupuje celým životem této oblíbené školky.

Mateřská školka Měšice
Mateřská školka Měšice
Mateřská školka MěšiceDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Jihlavská šatlava

Město: Jihlava

Plaváčci s.r.o Brno

Město: Brno

Zoo Praha

Město: Praha

Vertical Park

Město: Harrachov

ZOO Liberec

Město: Liberec

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary
last minute

Chalupa Za Humny

Přijeďte si k nám s dětmi užít pohádkovou chaloupku, rezervujte si pobyt včas. Čistá a krásná příroda jako dělaná pro výlety! Sleva při obsazení chalupy do 12 osob! Při pobytu na týden sleva 10%!

Naše tipy

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Celoroční ubytování v kompletně vybavených srubových chatách a penzionu. Chaty mají vybavené kuchyně, soc. zařízení, lokální vytápění ( dle velikosti krb, TV). Nedaleko lanovky na Pustevny pod horou Radhošť v Beskydech. Vhodné pro rodiny s dětmi.

zobrazit

Penzion Permoník

Dopřejte svým dětem nezapomentelné zážitky v pohádkovém údolí Malé Úpy. Jsme ryze rodinný moderní penzion v klidném prostředí Malé Úpy. Přijeďte si k nám odpočinout, nechte své děti užít si pohádkové prostředí a sami si vyčistěte hlavu v přírodě.

zobrazit

Motýlí dům Karlovy Vary

Připravte se na setkání s těmi nekrásnějšími motýly naší planety. Spatříte stovky exotických motýlů s rozpětím křídel až 20cm! A prohlédnout si je budete moct z naprosté blízkosti - žádné bariéry mezi hosty a motýly v této tropické zahradě nenajdete.

zobrazit

Relax Hotel Bára ***

Navštivte Relax Hotel Bára zařízený pro pobyt rodin s dětmi! Velmi pěkné ubytování a skvělé vybavení pro Vaše děti! Zábava pro celou rodinu. Děti najdou herny a hřiště, maminky krásné wellness, tatínci cyklotrasy nebo běžecké trasy přímo od hotelu.

zobrazit

Areál Friesovy Boudy

Nově zrekonstruovaný Areál Friesovy boudy se nachází v nadmořské výšce 1217m ve střední části Krkonoš. Nabízí komplexní služby pro váš aktivní i pasivní odpočinek. Díky vysoké poloze zde zažijete velkolepé a nezapomenutelné pohledy do okolí.

zobrazit

Chaloupka Rudná

Prostorná chalupa na kopci v Rudné pod Pradědem ideální pro 8-10 osob. Těšte se na nádherné okolí, čistý vzduch, nezkaženou přírodu. Ať rádi odpočíváte aktivně, či si plánujete jen polenošit a vypnout, budet nadšeni. Dovolená s dětmi na 1*!

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 130114

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2017

FB