Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Dětské radosti o víkendu

Dětské radosti o víkendu

Dětské radosti o víkendu

Dětem se musí vymýšlet zajímavá zábava, jinak hrozí, že celý volný čas stráví před televizí, počítačem, anebo se sluchátky na uších. K nejoblíbenějším akcím vždy patřily výlety za poznáváním.

Obdivujte krásy českých hor

Moře je určitě lákavé a teplo uvítá skoro každý, ale ne vždy najdete dostatek času si vzít dostatečně dlouhé volno během školního roku, aby bylo možné vycestovat alespoň na týden. O víkendech lépe využijete cestování po krásách naší vlasti. Určitě se vyplatí zajet na hory, které vás uchvátí v každém ročním období. Děti se vyřádí nejen na sněhu, ale také v teplejších časech, kdy zde naleznou mnoho zajímavých činností a míst k prozkoumání.

Naše nejvyšší pohoří Krkonoše naláká na královnu hor Sněžku, ale i na četné mohutné a vysoké vodopády. V tomto případě vyzkoušíte komfortní ubytování ve Špindlerově Mlýně, kde si odpočinete, najíte a budete připraveni na další akce společně s vašimi neposednými potomky.

Návštěva v dokonalém pohodlí

Špindlerův Mlýn má připraveny tenisové kurty i tenisovou halu. Nechybí ani populární aquapark, který objevíte do pěti minut pěšky od místa, kde stojí rodinný pension ve Špindlerově Mlýně. Dokonale se vyřádíte během jízd na letní bobové dráze, zdoláváním překážek v provazové centru, anebo menším postačí pěkné dětské hřiště. Pochopitelně nechybí ani četné turistické a cyklistické trasy.

Není problém zajít do některé půjčovny a obstarat si zde horské kolo. Potom se klidně vydejte na delší trasy, kde možná potkáte samotného pána hor Krakonoše, anebo se střetnete s jinými pohádkovými bytostmi, protože právě takto zaměřené projekty tady slaví úspěch. Nechybí ani možnost zajít na farmu, kde si zajezdíte na koních, skočíte si z padáku, anebo se budete nějaký ten čas věnovat rybaření v přehradě. Vodáci mohou sjíždět Labe, k čemuž mnozí využívají zapůjčení raftu a kajaku.

Dětské radosti o víkendu
Dětské radosti o víkendu
Dětské radosti o víkenduDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Vertical Park

Město: Harrachov

ZOO Liberec

Město: Liberec

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary

Plaváčci s.r.o Brno

Město: Brno

Jihlavská šatlava

Město: Jihlava

Zoo Praha

Město: Praha
last minute

ZOO Liberec

Přijďte za zvířátky a zúčastněte se pravidelných komentovaných cvičení a krmení zvířat. Pochlubit se můžeme v roce 2016 i novými přírustky a to mláďat bílých tygrů, lachtana, takina, muntžaka atd.

Naše tipy

Úzkokolejka Jindřichův Hradec

Splňte sen mnoha malých i velkých chlapců a přijďte okusit jízdu historickou úzkokolejkou, která Vás proveze překrásnou jihočeskou krajinou. Během roku pořádáme mnoho zajímavých akcí a programů pro celé rodiny. Neváhejte a udělejte si k nám výlet.

zobrazit

Dětský a rodinný penzion Bavlnka

Penzion Bavlnka je rekreační zařízení na Třeboňsku pro rodiny s dětmi. Děti ocení prostornou hernu, batolecí koutek, 2 venkovní hřiště, bazén a výtvarnou dílnu. Na požádání Vám zdarma půjčíme dětskou postýlku i s lůžkovinami a přebalovací pult.

zobrazit

Pension Věra

Luxusní horská chalupa v krkonošském stylu, ve známem rekreačním středisku Malá Úpa. Chalupa je blízko lesa, s krbovými kamny, venkovním BAZÉNEM a výhledem na nejvyšší horu ČR Sněžku a Černou horu. Celková kapacita 16 lůžek.

zobrazit

Statek - penzion Jižní Čechy

Nabízíme ubytování v Jižních Čechách přímo mezi rybníky na hranici CHKO Třeboňsko. 100 km od Prahy, ale v klidu a tichu a z uzavřeného dvora s bazénem Vám děti neutečou. Herna cca 80 m2 nejen pro děti, o víkendech skákací hrad. Ideální cyclotrasy.

zobrazit

Chaloupka Rudná

Prostorná chalupa na kopci v Rudné pod Pradědem ideální pro 8-10 osob. Těšte se na nádherné okolí, čistý vzduch, nezkaženou přírodu. Ať rádi odpočíváte aktivně, či si plánujete jen polenošit a vypnout, budet nadšeni. Dovolená s dětmi na 1*!

zobrazit

Apartmany 294

Penzion rodinného typu Apartmány 294 vám nabízí celoroční ubytování v Bedřichově v Jizerských horách v nadstandardně vybavených apartmánech a pokojích. Penzion leží v klidné části obce a je vhodný pro rodiny s dětmi. Celková kapacita je 35 lůžek.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 130114

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2017

FB